Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dowel

Witam

Polecane posty

Gość gość
To tak jak z Wandzią która dzięki wazelinie Zimnego myśli że jest mądra i seksowna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kawiarnia moze robic za stare kino, to jestem przygotowana. caly dzien przebrykalam bez bielizny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto okreslal? Ja? Ty naprawde jestes taka ograniczona, czy tylko taka udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm. Mężczyzna... Pomiędzy kobietami. Skrzypiace krzesła.. Taśma filmu uszkodzona wyswietla przerywynikami film..jak blyskawice. Widoczne urywki splecionych ciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze tu same Wandzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez gdzie tam... moj jezyk wcale nie jest ciety, wrecz przeciwnie. mily w dotyku.. delikatny.. podnoszacy wloski na niewygolonych czesciach ciala :P mmmmmmmm.. marzenie kazdego faceta. poglaszcz k****a, bo pewnie juz zaczal sie ruszac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Rafalala? Wolę Mariolkę kuwa.;D Tylko to są blondynki. Mam się przefarbować czy jak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium co ty bi jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki Ty jestes Zimny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo szuka zaczepki a wy mu to dajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nie jestem bi. :( Chciałabym po prostu trójkąta. I tak- i tak. Tylko nie wiem czy mi się uda. I który spodoba mi się bardziej. ;) Jestem "ku=tasolubna". To pewne. 😴 W starym kinie naprawdę niezła fantazja- z facetem siedzącym pomiędzy dwoma kobietami. Palce lewej ręki w jednej,palce prawej w drugiej...hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frida6 dziś alez gdzie tam... moj jezyk wcale nie jest ciety, wrecz przeciwnie. mily w dotyku.. delikatny.. podnoszacy wloski na niewygolonych czesciach ciala jezyk.gif mmmmmmmm.. marzenie kazdego faceta. poglaszcz k****a, bo pewnie juz zaczal sie ruszac Frida, a teraz weź przeczytaj to jeszcze raz, nie słuchaj przez chwilę starego onanisty z wazeliną Zimnego, i pomyśl. Czy to było logiczne? Dosadne? Dowcipne? Ironiczne? W punkt? Czy może pierdolę bez większego sensu, chociaż udaję inaczej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
super CV. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skrucone" Dobra, wymiękam. Zimny wymyślił na mnie patent. Miłych rozmów nasze erotyczne bomby 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś na rozluźnienie zwieraczy. Otwierać policja-ale ja nie dzwoniłem po policję tylko po d*****-ale sąsiedzi dzwonili-sąsiedzi dzwonili,sąsiedzi niech @r***ają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperium, wreszcie zamienilysmy słów kilka😘 Spać jeszcze nie idę, ale idę bo muszę wyjść:( Dobrej wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac, mysle ze p********z bez sensu :D chcesz za wszelka cene mnie wkurzyc, ale niestety twoje starania nie przynosza pozadanych efektow :)... daj lepiej buzi na zgode i nie czepiaj sie mojego tylka. chyba, ze ci na nim bardzo zalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Dobranoc Sam. :) Bomby...kaloryczne? Ja chcę być sernikiem. :) Pysznym. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja wcale nie chcę Cię wkurzyć :) Zdaję sobię sprawę, że jesteś przekonana co do z******tości swoich tekstów, i nic a nic nie zmieni twojego zaufania do swojego sprytu. Ja tylko piszę jak takie namolne ględzenie wygląda spoza perspektywy twojej, i niebieskich zobowiązanych do komplementów. :) Zimny http://sjp.pwn.pl/ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Też lubię ...ciasto, choć jakoś ciacho bardziej męsko mi się kojarzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny skaczyles ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×