Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dowel

Witam

Polecane posty

czlowieku, wiesz o czym jestem przekonana? ze jutro wstanie nowy dzien i dobrze by bylo, abym miala okazje to zobaczyc. moje teksty nie maja absolutnie zadnej wartosci. twoje rowniez.. pitolimy ot tak sobie, co nam slina na jezyk przyniesie. nagrody nobla za to nie dostaniemy. ooooo.. wlasnie. o tym rowniez jestem przekonana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nie Zimny. Sernik na Zimno- super pasuje. ;) No i znowu zamiast o seksie gadamy o Fridzie. :P Jak Ty to Frido robisz? ;) Ach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie zwalnia Cię od starania się o minimum własnego poziomu, nawet jak pitolisz z Damianem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieku, jednak nie czytasz uwaznie :) gdyby tak bylo, nie pisalbys o moim poziomie. jestem ponizej eropoziomu. juz wieki temu ktos napisal o mnie "mniej niz zero" :D przyjmij to za pewnik i spij spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imp :) ale dlaczego gadacie o mnie? sernik na zimno jest swietnym tematem. biszkopt, masa serowa, a na niej pieknie ulozone owoce zalane galaretka.. mniammmm.. poprosze kawaleczek prosto w rozchylone usta... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Jestem "za" z tym sernikiem. ;) Zawsze babcia mi mówiła- w towarzystwie nie wolno rozmawiać o polityce i religii, bo to się źle kończy. I o seksie na ero. ;) Pozostają nam kochani kulinaria ."Psze"-pycha. :) Szczególnie ta galaretka zabrzmiała seksownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rozchylone usta to lepiej cos innego wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak... drzaca... zimna... bardzo powoli rozpuszczajaca sie na goracym jezyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieku, daj sobie spokoj z noblem. lepiej powiedz ze mnie kochasz :) a wtedy razem z imp pomyslimy co jeszcze mozna wlozyc w rozchylone usta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuszczam Frida. Zagadałaś mnie, zagięłaś siłą argumentu i dystansu. Dziękuję, że odpisywałaś na każdy g****opost do Ciebie. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ja naprawdę najbardziej lubię galaretkę do ust i tak przyssać aż się rozpuści... Wtedy nawet "zimno" robi się "gorąco" i wszystko w ustach się topi. Pyszny...smak. Potem można oblizać palce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyznam milosc to bede mogl was dwie dymac do woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeee... nie rob mi tego czlowieku :( nie odchodz w eroprzestrzen bez wyznania milosci. no prosze.. powiedz chociaz na pozegnaie "kocham cie frido" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Wtrącę nieśmiało, że jak ktoś powie mi: "kocham cię" otwieram na niego wszystkie otwory i serce. A jak :"uwielbiam cie skarbie" to wpadam w seksualny amok. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz 100 fałszywych postów o miłości do pomarańczy. Oczywiście każdy tak samo zabawny :D 3,4, start :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie rowno jerbniete :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem.. naprawde? musze sie zastanowic... hmmmmm.. chyba jednak masz racje. gdyby bylo inaczej, nie byloby mnie tutaj :D milosc do pomaranczy? cos w tym jest... mmmmm.. pokrojone w plastry pomarancze zalane galaretka na serniku, delikatnie wybierane palcami i wkladane prosto w rozchylone usta kochanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Uwielbiam być je=bn=ięta i je=ba=na na wszelkie sposoby. Tylko to drugie to już konkretnym sprzętem niestety. A pomarańczę uwielbiam pokroić w "łódki", wsadzić do ust i ssać...aaachh... i ssać...mmmm... aż polecą wszystkie soki i zostanie sama skórka, którą jeszcze obliżę. ;) Podnieciłam się. :( Dziwne. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium Ty chyba pochodzisz z nizin spolecznych, zakrawa mi to nawet na patologie i to skrajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze 99 go/wnoznaczących postów Friddddddda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Niegrzeczną dziewczynką może być nawet córcia prezydenta. :P Jakieś konkretne punkty z zarzutami? :) Czy tak ogólnie? Lubię przekorę, szczególnie w łóżku. ;) Lubię być niegrzeczna. Nie martw się o mnie, bo grzeczna jestem i bywam...do bólu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×