Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annabritta

1,5 roczne dziecko nie spi juz w dzien

Polecane posty

Gość annabritta

Moja 1,5 roczna coreczka przestala spac w dzien. Od 2 miesiecy zasypiala jeszcze co kktorys dzien ale teraz juz w ogole. Chodzi spac ok 20 i wstaje 6-7. W nocy budzi sie kilka razy ale na krotko. Czy ktoras mama miala podobny problem? Za 5 miesiecy urodzi sie kolejne dziecko przydaloby sie zeby drzemki starszej wtedy wrocily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwie Twoja corka skończyła rok a mamusia juz sobie zafundowała drugiego bobaska a córcia musi spać w dzien bo mamusi tak pasuje i to najlepiej w godzinach drzemki niemowlęcia. Poszukaj sie po głowie!!! To ze nje spi to żaden problem-widac wiecej nie potrzebuje snu a to nie zegarek ze mozna ustawić!!! Zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma 1,5 roku i śpi jeszcze 2 razy.wstaje o 6 pierwsza drzemka od 10 do 11,30 druga od 15 do 16,30. Mam czas dla siebie i starszego dziecka. Super. Noce przesypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O moja też zasypia ok. 20 a budzi się między 6 a 7, ostatnio bliżej 7. I w nocy też się budzi albo na łyka wody albo po prostu chce żeby ją wyjąć z łóżeczka. :/ Tyle że śpi raz dziennie od 1,5 do 2 h. Jeszcze niedawno dwa razy spała. Nie wiem co poradzić, widocznie taki typ się trafił, ale wierzę, że to męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabritta
Pytanie bylo: czy ktoras miala podobny problem. Jestem ciekawa czy to przejsciowe w tym wieku czy minie. Do wscieklej ujadaczki ponizej: nie usypiam jej na sile i nie mam zamiaru. Rozumiem ze tak moze byc. A kiedy sobie 'funduje' dzidziusia to moja sprawa. Pytam normalnych i kulturalnych mam o to jak bylo u nich bo wiem ze tutak tez takie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bylo przejsciowe. Tzn dalej sie reguluje,bo potrafi isc o 19 spac jak na nocna drzemke,wstac o 21 i siedziec do 1 w nocy. Corka wstaje o 8-9 i chodzila spac 19-20. Bylo tak przez 3 miesiace. Obecnie spi wieczorem 2-3h,a w nocy 7-8h. Juz chyba wszystkiego probowalam,ale jest coraz gorzej. Jestem wykonczona,bo w nocy potrafi wstac i chce sie bawic,a ja musze sila ja zmuszac do spania. Corka ma 20msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabritt
O kurcze:) to juz chyba wole jak w dzien nie spi, niz zeby sie w nocy bawila;-) nie mam tak zle. Dzieci znajomych ida spac o 19 spia cala noc i 3 h w dzien. Takie mialam dotychczas odniesienie:;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na prawdę za wcześnie na brak drzemek. Moja spala 1 raz na dzień do 3,5 roku. Wracala z przedszkola o 13, jadla obiad i spać godzinke. To dobre dla układu nerwowego dziecka, spróbuj powalczyć o te drzemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabritta
Tez mi sie wydaje ze za wczesnie. Ale probowal juz wszystkiego. Z lozeczka probuje wyskoczyc a juz się tak wychyla ze moze wyypasc...a lezec z nia moge w ciemnym pokoju i 3 godziny a ona nie usnie. Nasza pediatra twierdzi ze niektore, nieliczne, przypadki tak maja...dlatego pisze tu zeby sprawdzic;-) dodam ze do samego wieczora ma duzo energii, biega i chce sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodź z nią na dwór 10-11 bez wózka,niech chodzi później ciepła zupka i nudna bajka i zaśnie ok.14;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabritta
Zawsze tak robie;-) biega rano ze 2-3 h na zewnatrz. Z tym ze klade ok 13.15, moze zbyt wczesnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn przestal spac latem,moglam sie z nim kłaść,a on wstawał i do zabawek.Więc przestałam go kłaść na sile z tym,ze go zmęczenie bralo kolo 16i dosc mocno marudzil,ale go juz o tej godz nie kladlam.Jakos we wrzesniu juz widzialam po nim,ze marudzi i trze oczy,to polozylam sie z nim i zasypial,i spi do dzis.Wstaje o 7,kladziemy się o 10,okolo 10.30zasypia,spi godzinę,czasem półtora.wieczorem zasypia zawsze przed 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×