Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ana567

stringi na WF

Polecane posty

Gość ana567

Hejka, dziewczyny z mojej klasy noszą stringi i normalnie się w nich przebierają przed WF. Czy to normalne ?? Ja tam bym się wstydziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze :) masz czas na noszenie. :) to kwestia każdej dziewczyny czy chce nosić czy nie. jak tobie nie wygodnie to sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne. Chociaż ja akurat nie wyobrażam sobie ćwiczeń w czymś wbijającym się w zadek... Ale jeśli komu wygodnie.... A co do wstydzenia się, to przecież na basenie trzeba wziąć prysznic nago, więc nie ma co się krępować przed osobami tej samej płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dzisiaj nie widział ci/py i cyców u dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him nosiłaś, a jeszcze szybciej ściągałaś, kurfo za batona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszę stringi od kiedy miałam 12 lat (teraz mam 22) i przyznam, że około wieku 13 lat przestałam nosić jakiekolwiek inne majtki. Chodziłam zawsze w stringach na wf, tak jak większość moich koleżanek i nikt z tym nie miał problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 10 lat noszę stringi od wakacji dostałam od mamy.kupila mi ok 15 par jak jechałam na 2 tygodnie na obóz gimnastyczny. Ubrałam je w dzień wyjazdu i praktycznie codziennie nosiłam je przez cały obóz . Tak się cieszyłam z nowych majteczek że na obóz zabrałam same stringi i żadnych zwykłych majtek. Na obozie z mojej grupy wiekowej która wynosiła 18 osób widziałam oprócz mnie tylko dwie dziewczyny które też pod strój gimnastyczny ubierały stringi. Mówiły że najlepsze Stringi są na cienkich gumeczkach i z trójkącik jem z tyłu bo najmniej odbijają się nastroju do ćwiczenia a ja mam właśnie większość takich i kilka par z grubszymi gumkami i Właśnie zauważyłam że są bardziej widoczne i pozostałe dziewczyny patrzy na naszą trójkę bo pewnie widzą że mamy stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszelee15
Stringi to majtasy jak każde inne, nikt się nie przejmuje że widać je np. spod legginsów bo to normalna bielizna. A o niebo lepiej wygląda dyskretny trójkącik niż przebijające wielkie gaciochy. Co do wieku to bez znaczenia czy masz 10 15 czy 20 skoro wygodnie ci w nich to noś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś marzyłam o stringach, ale matka mi zabroniła nosić. Kupiłam z koleżanką po cichu na bazarku i ubierałyśmy do szkoły. Żeby wzbudzić zazdrość u koleżanek siadałam w ławce tak że mi wystawały ze spodni żeby wszyscy widzieli. Tak samo ubierałam ukradkiem na basen do opalania, chłopcy latali podjarani ,dziewczyny były zazdrosne. No ale miałam 14 lat .... Dzisiaj striny to normalka mam 29 lat i nadal nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady u nas połowa dziewczyn w szatni w stringach, bo druga połowa nie cwiczy hehe. Raczej nikt o wstydzie nie myśli, mamy po 13 lat wiec chyba każda widziala gołą pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 latką stringi w głowie, do nauki się weźcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giga7477
Ja też miałam 10 jak zaczelam nosić, nie wyobrażam sobie innych majteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja noszę tylko stringi, nawet jak mam wf. U mnie w klasie praktycznie wszystkie dziewczyny noszą stringi więc dla nas to normalne że widzimy pośladki koleżanek. A co do ćwiczenia, to mi się bardzo dobrze w nich ćwiczy i nie wyobrażam sobie noszenia innych majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×