Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mrthesecond

Popiszę z fajną dziewczyną do 40l. Stan cywilny i miejsce zamieszkania niewazne

Polecane posty

Poznam fajną dziewczynę do rozmow o zyciu, pracy, sprawach męsko damskich itd :) Ja mam 29 lat, jestem z wawy i aktualnie stan wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek opisz swój feler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam 25 lat, zajmuje sie dzieckiem , wpadlam w długi bo jakis czas temu wzielam pozyczke osobie,ktora potrzeowala pomocy (pieniadze na operacje) po ktorej slad zaginal. Musze zaplacic cala kwote czyli 11 tysiecy zl. Nie mam takiej sumy, boje sie stracic dach nad glowa. Jestem samotna matka i ledwo co daje rade utrzymac siebie, mieszkanie i synka. Nie wiem co mam robic, jedyna teraz nadzieja jaka mam jest internet bo predzej obcy pomoga niz rodzina. Nie jestem naciagaczka, w tym momencie jestem tak zdesperowana ze prosze nawet o 1 zl. Dla mie to juz jest nadzieja ze uda mi sie uzbierac przez ten miesiac ta sume. Nie chce stracic mieszkania bo to jedyna moja wlasnosc jaka mam. Pracuje dorywczo ale to co zarobie starcza na zycie. Wiem ze sa dobrzy ludzie ktorzy pomoga. Dobro zawsze wraca zawsze mowilam sobie, do mnie jednak ne wrocilo. Wszystkich was prosze, kazda zlotowka sie liczy Prosze o kontakt bo nie chce udostepniac swoich danych w internecie. :( mail izabela130390@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakim to cudem, podejmując w życiu same złe decyzje, udało ci się uzbierać pieniądze na kupno mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustka..zakłada rozne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no hej. podaj gg, klikne do Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia33
Mogę poklikać :) Mam dużo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj miałam dużo czasu, dziś już nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×