Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie piorniki i tornistry maja wasze dzieci

Polecane posty

Gość gość

po niespełna dwóch miesiącach chodzenia do szkoły zamek w tornistrze już się zacina a w piorniku praktycznie wszystkie gumki sa ponaciągane i panuje w nim jeden wielki bałagan piornik kosztował ok 50 zł ,tornister 140 zl wiec nie jest to jakas najnizsza polka ....co kupic żeby wytrzymalo przynajmniej jeden rok szkolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worek do ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tornister herlitz i idealny stan, piornik z przedszkola dostali pewnie tanszy i gumki ponaciagane wczoraj zmienilismy na cats

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie wina produktu tylko tego jak dziecko to szanuje? Tak pewnie jest. Ja mam plecak za 130 zł i syn nosił go w pierwszej klasie i teraz nosi w drugiej. Zero zniszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie tornistry na zamek częściej się psują co do pierników te tanie faktycznie mają słabo zużyte gumki które szybko się zrywaja moja córa zdecydowanie woli piornik tube dwukolorowe w jednej komorze kredki w drugiej mazaki i jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj wy głupie mamuśki... gdybyście wiedziały, co wasze pociechy wyrabiają z tymi waszymi herlizami i catsami to byście się tak nie srały... rzucają, ciągają po schodach i Bóg wie, co jeszcze... wiem, bo widziałam :) dlatego maja córka ma taniochę i co rok będzie tak miała. Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok nie jestem fanka drogich rzeczy ale jeśli mam wymieniać piornik za 40 - 50 zl co dwa miesiące to dziękuję bardzo......tez chętnie autorka dowiem się który piornik jest bardziej wytrzymały w moim wypadku tuba chyba nie za bardzo córka jest w pierwszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie dzisiaj większość rzeczy jest na chwile.....u nas z herbata rok szkolny jako tako wytrzymały u syna u córki nawet dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być herlitza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w moim wypadku tuba chyba nie za bardzo córka jest w pierwszej klasie" Moje dziecko w pierwszej klasie mialo wlasnie piorniki-tuby : osobny na kredki, osobny na flamastry i osobny na reszte przyborow (olowki, gumki, dlugopisy, markery, klej ... ) Swietnie sie sprawdzalo i w drugej klasie bedzie miala tak samo :) ... ale u nas 90 procent dzieci ma takie piorniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dla córy tornister starego typu, z klamrą, "Tann's". Sprawdza się doskonale już drugi rok. Piórnik polski, St.Majewski, taki dwukomorowy, też z gumkami, wygląda jak nowy. Córa ma go od września. Do końca roku powinien wytrzymać a być może dłużej. Cena nominalna wynosiła około 50 zł ale sprzedali mi go o ponad połowę taniej w Auchan, bo nie mogli znaleźć kodu kreskowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tredka
Świetne są piórniki i plecaki z motywem Minecrafta, coś takiego jak tutaj: http://sklep.mycraft.pl/gadzety-minecraft.html . Moje dzieci bardzo zadowolone :) Ja też bo widać, że wykonane są z solidnego materiału i posłużą długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zawsze kupujemy z cool packa i piórniki i plecaki, jesteśmy bardzo zadowoleni. Ostatnio nawet widziałam, że na sofia sklep mają już nową kolekcję. W zeszłym roku kupywałam od nich całą wyprawkę i w tym już powoli się przymierzam żeby nie zostawić tego na ostatnią chwilę. :) córce już np ten plecak wpadł w oko http://sofia.sklep.pl/p/10784-plecak-basic-27l-plumes-coolpack-2017-5907690870881.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Hej dziewczyny, ja kupiłam córce St. Majewskiego tornister, który przeleżał w sklepie na półce parę ładnych lat. Próbowałam wyciągnąć ze sprzedawczyni, czemu kosztuje 60 zł, i czy jest z zeszłego sezonu, ale zapierała się, że nowy. Potem po zakupie doczytałam ogromną tekturową ulotkę o konkursie, przyczepioną do tegoż plecaka i konkurs kończył się w 2010 roku, kiedy dziecko moje miało rok, a ja go kupiłam w 2015. Plecak okazał się strzałem w 10. 3 lata nam służył. Wyrzuciłam go w dobrym stanie. Był prany kilka razy.Suwaki działały wszystkie. Piórnik z Elsą i Anną też ma sprawne suwaki, tak że siostra 3 lata młodsze jeszcze będzie z niego korzystała.  Wnioskuję, że zużycie plecaków i piróników w dużej mierze  zależy od temperamentu i siły dziecka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×