Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikagawel

Ściereczka Vileda Actifibre

Polecane posty

Ze ściereczką Vileda Actifibre ,sprzątanie to czysta przyjemność :) Doskonale wchłania wodę i usuwa zabrudzenia już za pierwszym przetarciem.Jest miękka w dotyku,miła dla dłoni.Ja osobiście jestem z niej bardzo zadowolona i z całą pewnością mogę ją polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ścierka Viledy to właściwie dwa w jednym, taka gąbko-ścierka. Wchłania intensywnie jak gąbka, zmywa dokładnie jak ścierka. Super, że można ja prać i ze nie traci przy tym swoich właściwości. Actifibre doskonale sprawdził się "pracując" w bardzo różnych warunkach i na różnych powierzchniach - u nas właśnie trwa remont, więc pole do popisu było spore. #viledaactifibre #sciereczkanowejgeneracji #porzadkizvileda #actifibre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zadowolona z tej sciereczki. Podoba mi sie rowniez to ze wchlaniajac np. kawe ;-) urzymuje plyny i nie kapie z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbowałam i jestem bardzo zadowolona.Lodówkę mam czarną na połysk ślady po łapkach mojego dziecka zawsze były odbite ile musiałam się namęczyć aby drzwi nie miały smug. Teraz to chwilka i już po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa77
Ściereczka Vileda Actifibre to ściereczka, która poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzenia i w każdej sytuacji. Sprawdza się zarówno w kuchni i łazience i wszędzie tam gdzie potrzebujemy jej użyć. Przecierana powierzchnia jest nie tylko idealnie czysta, ale też sucha i wolna od smug i zacieków już po pierwszym jej przetarciu, a dużą zaletą ściereczki jest to, że jest bardzo chłonna. Ściereczka ma dodatkowo właściwości czyszczące, usuwa uporczywe zabrudzenia i to bez detergentów. Ja jestem bardzo zadowolona z jej właściwości, bo nie sądziłam, że okaże się tak pomocna zwłaszcza przy myciu powierzchni szklanych zero - smug. Gorąco polecam ściereczkę Vileda Actifibre jest warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×