Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Odebralski8

Gdzie kupujecie kosmetyki

Polecane posty

Gość Ookay
Bezpośrednio u producenta czyli od Floslek. Najlepsze kremy dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bountly22

Ja bardzo lubię kosmetyki Avon, a że ostatnio założyłam sobie u nich konto https://start.avonpolska.pl/zalozkonto to bez problemy teraz mogę sobie wszystko zamawiać i przesyłkę mam darmową bo kosmetyki przychodzą mi do punktu - żyć nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym Ci radziła wyrzucić wszystko, co masz i kupić sobie trzy albo cztery porządne apteczne kosmetyki albo dermokosmetyki, a najlepiej robić własne i testować. Najlepsze ceny, jakie do tej pory znalazłam na takie półprodukty są chyba tutaj:  e-naturalne.pl/pl/c/Bazy-kosmetyczne%2C-emulgatory-oraz-woski/28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo podpasowała drogeria larose.care bo robiąc tam zakupy nie muszę analizować składu każdego kosmetyku, który chcę wyprobować, bo każdy ma lekki, naturalny skład! Mają też szeroki asortyment kosmetyków koreańskich, więc dla fanek to będzie idealny sklep:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje bezpośrednio w sklepie producenta, mam swoje ulubione kosmetyki pielęgnacyjne i poluję na promocje. Ostatnio regularnie odwiedzam Organique, bo jestem zakochana w ich zapachach ❤️ kosmetyków kolorowych używam tylko od święta, więc wtedy wolę skorzystać z pomocy makijażystki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×