Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agataku

pomocy ! nie chce stracic dzieci ;( pomożcie !! błagam

Polecane posty

Mam na imię Agata mam 31 lat wychowuje sama dwójkę dzieci mój eks facet zostawił mnie 3 miesiące temu ;( szukam pomocy u ludzi z wielkim sercem. Mam wielki problem finansowy, zostałam ze wszystkim sama . żyje tylko i wyłącznie z pieniędzy z opieki co daje mi 208 zł za rodzinne , i tzw kartki żywnościowe 100 zł na miesiąc, nie mogę dociągnąć początek z końcem bo mój dochód to 300 zł tylko z opieki nawet na przedszkole nie starcza nie mówiąc o jedzeniu ubraniach i zachciankach dla dzieci . Córki chodzą do przedszkola nie mam na opłaty żadne z tym związane zadłużenie na ten czas wynosi 470 zł nie mam z czego zapłacić moje rodzice nie żyją znajomych bardzo też nie maja jak mi pomóc nie wliczam w to ubezpieczenia i komitetu rodzicielskiego. W przedszkolu dyrektorka na rozmowie powiedziała mi że jeżeli nie będzie zapłacone do 3 RAT za przedszkole wypisuje automatycznie córki z przedszkola i sprawa idzie do sądu a wtedy nawet mogę stracić moje córki bo stwierdzą że nie mam warunków finansowych na wychowanie dzieci. A tego nie chce . muszę również kupić dzieciom cieplejsze ubrania ;( . Ostatnio nawet byłam zmuszona sprzedac telefon żeby mieć na życie ! BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC FINANSOWĄ NA NUMER KONTA : 37 1240 2467 1111 0010 6350 1710 POMÓŻCIE MI BO NIE CHCE STRACIĆ DZIECI BO SĄ DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE !! :`(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie doczytałam, a gdzie kwota alimentow na dzieci ? Nie podejmuje się oceny Twojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ty nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kwota ci się pomyliła.Z mopsu powinnaś otrzymywać jako matka samotnie wychowyjąca .Sądzę że trochę ściemniasz,wklej proszę decyzję z mopsu o przyznaniu takiego zasiłku,lub podaj konto przedszkola,jak twoje dane będą wiarygodne to otrzymasz pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×