Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pikusińska

Korzystał ktoś z UPS Access Point?

Polecane posty

Gość Pikusińska

Czy ktoś z Was korzystał może z usługi UPS Access Point? Od dawna już, jeśli mam coś do wysłania to nadaję paczki za pośrednictwem Wysyłaj Taniej. Ja przygotowywałam paczkę do wysyłki, wypełniałam formularz na stronie internetowej, a kurier przychodził do mnie do domu i tą paczkę odbierał. Jakiś czas temu ups wprowadziło opcję dostarczania paczek samemu do określonego punktu. Zastanawiam się czy skorzystać z tej opcji, ale trochę się waham. Najbliższy punkt dla mnie do zostawienia paczki to kiosk. Mam trochę obawy przed zostawieniem paczek w zupełnie nieznanym mi kiosku. Jeśli ktoś korzystał z takiej opcji, proszę o podzielenie się swoimi opiniami na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego sie boisz? przemycasz kontabande?:P zioło, prochy, tygrysie przyrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitekkkk
Ale o co dokładnie chodzi w tej usłudze? Że sam zostawiasz gdzieś paczki zamiast oddać je kurierowi? A nie było Ci wygodniej, jak kurier sam przychodził po te paczki do domu? Nie rozumiem za bardzo po co chcesz to zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikusińska
Tzn chodzi mi o wyjątkowe sytuacje. Czasem nie ma mnie w domu cały dzień i ciężko umówić się z kurierem. Musiałabym czekać z wysyłką paczki na dzień kiedy mam wolne i jestem w domu. A czasem po prostu potrzebuję wysłać coś na już. I tutaj ta opcja jest wygodna, bo sama kiedy chcę podrzucam paczkę do kiosku (np przed pracą) i nie muszę się z nikim umawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystałam już z tej opcji nie raz. Swoje paczki nadawałam w sklepie spożywczym bo tam mam najbliżej :P Jak dla mnie bezpieczna opcja, no bo jakie tu widzisz ryzyko? Przecież te punkty są kontrolowane przez firmę. Do tego paczkę i tak nadajesz wypełniając formularz przez neta, także masz potwierdzenie, że ją wysyłasz za ich pośrednictwem. U mnie wszystko było ok. Pani ze sklepu przyjmowała paczkę, a drugiego dnia była już u odbiorcy. A co do Twoich pytań Kitek, to ta opcja jest też wygodna, bo możesz paczkę nadać w weekend. Nie każdy kurier Ci przyjedzie np w sobotę (bo większość w sobotę nie pracuje). Wtedy masz do wyboru: albo czekać do poniedziałku, albo samemu zanosisz paczkę do wybranego punktu np w sobotę ;) Ogólnie to dla zainteresowanych tematem wklejam do poczytania więcej na ten temat https://www.wysylajtaniej.pl/blog/ups-access-point/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikusińska90
Dzięki za obszerną odpowiedź. Tak sobie pomyślałam, że spróbuję skorzystać, a pierwszą paczkę po prostu dodatkowo ubezpieczę dla pewności :P Koszt ubezpieczenia tylko 1,5 a będę spokojniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×