Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę tylko Ciebie 3

Ty... ja...więcej nic...2

Polecane posty

Gość gość
Pokochała Najusia??? Co wy PERT..olicie? Ludki??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka z nikim się nie spotkala to też wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie ma Slodkiej ani Imperium. S*******ac z tego tematu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde tutaj ludzie umawiali sie na seks w realu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.49 do dzis ? kochaja ?przecie to wie tylko slodka i koke.jestes ktoryms z nich ze masz taka pewnosc?logout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogrzalo was? Tobie nie jest temat o sw ani koke. Czemu nie dacie ludziom pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sie podziała autorka i jej adoratorzy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obaj panowie olali żałosna autorke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zabawny ten temat. Zaczęło się od wielokropków i zaintrygowania. Odrobina erotyzmu obramowanego w kobiecą iluzję, że gdzieś tam, nie wiadomo jeszcze kiedy i gdzie, znajdzie się jakiś facet. Wyśniony i rzeźbiony w mięśnie, seksowny, dominator o duszy romantycznej. Czysty Grey.;) Pojawiła się chyba jeden rozmówca, potem drugi. Właściwie nie wiadomo czy to miał być flirt czy opowiadanie. W końcu to dwie różne sprawy. Platonicznie czy seks? Były rozmowy...dialogi w okienku, przyszedł też czas na funkcję literacką. Coś tam sobie pisali, pewnie o wyśnionym seksie. Ona delikatnie, on ostro. Jedni wyrażali swoje zachwyty, inni niestety nie. Ona chciała grać w słowa, on chciał czarować. Z boku ktoś jeszcze "po kursie flirtu". Flirt prowadzi do seksu także, nie zapominajmy. ;) Ale niestety... Ponieważ jest to z******te forum, okazało się, że tak naprawdę nikogo to nie interesuje: wielokropki, przekaz, słowa. Ludzi interesuje kto się z kim ru=cha. :O I czy "wielokropek" -ona, bo tak ją w myślach nazywam, też się z kimś bzyknie. I kto jest kim. I tak dalej, dalej, dalej i dalej... Pozdrawiam "trójkącik". ;) P.S. Jeśli chcesz pisać to chyba lepiej sama sobie wprowadź bohatera i akcje, przynajmniej nie będzie nieporozumień, a flirtować nadal możesz. Nawet z trzema. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjątkowo zgadzam sie z imperium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy że mialaś 4 ktorzy Cię rypali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia zachowanie obu panow.jeden to zabawa, drugi tylko pragnienia. A obaj zachowali sie jak urazone panienki. Faceci gorsi niz baby. Fochmeni na calej linii.Dobrze ze dziewczyna chce jeszcze z wami gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Sam. 👄 Kocham Mariolkę. ;) Kocham seks. Kocham mężczyzn. Nawet czterech. :classic_cool: A najbardziej kocham siebie. Przepraszam Naju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium spoko napisała nikogo nie obrażając ale dając do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu przyszły pisac nie u siebie co to za baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlkopolanin
Samansara Ty wiecznie wszystkich krytykujesz..siedzisz na tym forum razem z innymi gwiazdorami i rozgwiazdami, a jestem ciekaw jaka jesteś naprawdę. Tak samo Imperium. Ludzie na Was psioczą jedni Was lubią inni nienawidzą wieczna nagonka jakaś jest. Nie chce mi się czytać miliona tematów wstecz żeby zobaczyć jak kiedyś pisałyście..jest szansa żeby Was poznać normalną kulturalną może z nutą flirtu rozmową na jakimś nie zasranym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest temat samansary ani imperium.czemu zasmiecacie bzdurami komus calkiem fajny wydawalo sie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperium:) ja też😘 Odpowiedź do Pana Wielkopolanina. Osobiście niegdy już nie będę pisać, tak jak pisałam na początku. Nie wiem jak Imperium, ale mnie nie poznasz:) Zawsze będę śmiejącą się krytykantką, czasami podobno mężczyzną:) Nie przeszkadzam w temacie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nawiązując do stwierdzenia autorki właśnie, że jest miła, kulturalna to jej słodzą, a nie krytykują. Cokolwiek jednak ja nie napiszę zawsze będzie źle, więc chyba to "wielokropku" tak nie działa. ;) Jak byłam Kobieta z wachlarzem źle. Jako imperium źle. Najlepiej obrażać ludzi z pomarańczy prawda? Wlkopolanin - niestety większość zakłada, że już nas poznała. ;) Wystarczy spojrzeć- oni mogą zaśmiecać temat anonimowo, my- nie mamy prawa głosu, nawet kiedy piszesz miło. Nigdzie. ;) O przepraszam, Samansara ma swój temat. Może tam mamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium i który z tych czterech był najlepszy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiertalaj z tego tematu Imperium !!!! Co za natrętna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka i ktory z tych dwoch fajniejszy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
No i sami zobaczcie. Wywali mnie autorka to sobie pójdę. Mogę komentować tak jak wy. Tym bardziej, że nie przeszkadzam nikomu, bo "3-kątu" tu teraz nie ma. A to wy im przeszkadzaliście. :P Kto najlepszy zostawię dla siebie- autorce też to radzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie wlezą i zesraja temat Imperium i Samansara, która każdego skrytykuje. Idź sprawdż gdzie jest Błędny i Widmo :-D:-D jedną warta drugiej! Seksbomby uciekające seksem piszace od rana do nocy. Samansara gdzie Olinek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..... 😴Z tych czterech najlepszy był Wilk z fiskarsem :-D:-D :-P :-P :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odważna to istota w płaszczu z pomarańczowych liści.... Coolowe oczy zmruży i myśli, że zabłyszczy... moja seksbomna zaraz wybuchnie. Bój się.😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×