Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę tylko Ciebie 3

Ty... ja...więcej nic...2

Polecane posty

Gość gość
sam a czemu ty ujadasz z pomarańczki hipokrytko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium jest ok.nie przeginajcie paly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
21.17 i Ty gościu, i ty także. :P O wybacz, piszę czasami wieczorami. Co zrobić, może jestem żoną lekarza na dyżurze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaki niebieski nick ma autorka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Chwila to chyba autorka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dwie rozwalą każdy temat. nie ma sensu tu pisać. miłego wieczoru.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mam coś do napisania, jak widzisz gościu piszę taka jak stoję, naga z rogami i ogonem.. pomarańcz mam w piekle, i w duupie też...😴 Ochhhh , idę ufać do siebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalaj i nie rozwalaj tematów Masz swój. Wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlkopolanin
Nie pozostaje mi nic innego jak Was pozdrowić drogie Panie:) szkoda że tak to forum na Was wpłynęło bo napewno mimo wszystko warto Was poznać jak już się uda przedostać przez maski wymuszone przez pomarańczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Te dwie rozwalą każdy temat. nie ma sensu tu pisać. miłego wieczoru.Pa llll Aż powstałam. Nie zauważyła osoba szanowna, że większośc postów jest spod pomarańczy, co napierdziela zdrowo.. kto co po co? Oczywiście, jakbyśmy pisały z Imp spod gościa, to każdy by dorzucał coś od siebie. Spójrz na siebie" odważna osobo, nie napierdzielająca spod pomarańczy, a później jęcz nad innymi. Dobranoc zawistni wstydliwi, nieodważni. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie za free
jakie one tam drogie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Wlkopolanin, a masz pomysł o co w tym chodzi? Piszą tu wszyscy. Oczywiście anonimowo. Krytykują itd. Wchodzę ja lub Sam- wypad, rozwalacie temat. Czym? Tak się składa, że weszłam na ten temat z jednego powodu. Interesuje mnie zawsze gdy ktoś coś tam próbuje tworzyć. Czy rozwalam tym temat? Nie sądzę. Czy wy rozwalacie temat pisząc ciągle Koke, kim jest kto itd? Oooo...tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlkopolanin
Imperium..proszę do mnie nie mówić Wy bo nie piszę z pomarańczy pod tytułem gość a zawsze mam jakiś znak rozpoznawczy w niku. I na niejednym temacie próbowałem tworzyć coś ciekawego ale zawsze pożerają to zawistne pomarańczki.. Takie to forum jest..długo tu nie przebywam ale zazdrość i żółć ludzi spod gościa mnie rozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Wlkopolanin jak widzisz zwracam się do Ciebie po znaku rozpoznawczym. ;) W "wy" nie miałam na myśli Ciebie. Lubię jak ktoś chce coś fajnego stworzyć, jakąś kreację przybraną nawet opowiadaniem w formie spojrzenia z obu stron jak tutaj. Ale czy da się? Właśnie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlkopolanin
Myślę że się da..trzeba tylko ignorować każdego trolla z nazwą ,,gość":) Wiem wiem..walka z wiatrakami ale trzeba próbować do bólu i upadłego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Wlkopolanin .Ciekawe czy to Ci wychodzi? Jak widzisz ja przyjęłam raczej postawę: szyderca, błazen, joker. ;) Tęsknię za tematem , gdzie można fajnie popisać i bez zbędnej "spiny". Normalni, fajni ludzie... Nie wiem czy to możliwe tutaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż swój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zakładałam tematy, ale mi usuwano.Wszystkie, prócz Wersetów. ;) Wlkopolanin, discopolo nie słucham ;) , ale takie zdjęcie...zdecydowanie przemawia do mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pan niech zalozy.chyba troche nieladnie tak rzadzic na nie swoim temacie. Nie jesteście jego bohaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu jak takie linki wkleja to wiadomo, że to żaden swieżak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Wlkopolanin .Gorąco, czasami wulgarnie, ale to było zamierzone. ;) Pewnie dlatego pousuwali. :D Właśnie miałam do takich rzeczy dojść jak tutaj sobie oglądamy, ale mnie zniechęcili. Takie rzeczy... na kobiety działają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
Dobry wieczór :-) Najpierw prośba do wszystkich - proszę nikogo nie wypraszac, nie wyrzucać, nie wyganiac :-) Nie przeszkadza mi, że ktoś tu pisze choć nie ukrywam, że niektóre wpisy są kompletnie nie w moim klimacie :-) Imperium :-) "wielokropek "- podoba mi się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlkopolanin
Nie tylko na kobiety to działa Imperium i nie tylko kobiety lubią tak pisać i rozmawiać;) Niestety przeważnie zanim słowem dochodzi się do takich akcji trolle zdążą spłodzić swoje hejtersjie teksty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Wielokropek to nawiązanie do wiesz czego. Początek i tytuł. ;) Wlkopolanin dlatego sama wstawiałam teksty, bez dopisywania przez kogoś, choć...myślę, że jak ktoś dopisuje to bardziej podniecające i nieprzewidywalne wyzwanie. Prawda autorko? ;) Co do klimatów z tych zdjęć. Mam taka wadę, jak piszę i kocham to ostro- dlatego bardzo mi się to podoba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlkopolanim
Imperium..to nie wada, to pożądana zaleta przynajmniej dla mnie;) Tylko ciężko znaleźć kogoś z podobnym gustem temperamentem i bezpruderyjnym nie zakłamanym otwartym umysłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
W seksie nie ma mowy o byciu pruderyjnym, bo wtedy ten seks jest tylko "grzeczny", a grzecznie nawet świętym się nudzi. ;) A pisać zdecydowanie powinno się "razy dwa real". Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
Nie mogę zaprzeczyć, choć "pan od dopisywania" uznał, że z mojej strony była to tylko gra... i znów wielokropek:-P Mimo tego, iż jestem, zdaniem wielu, "delikatna" to obrazki także bardzo mi się podobają :-) Czasem jednak wolę bardziej się wysilić ... i zobaczyć to samo oczyma wyobraźni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Chyba zapchałam na dobranoc autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×