Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę tylko Ciebie 3

Ty... ja...więcej nic...2

Polecane posty

Gość po kusie flirt
W zasadzie jeszcze nic o mnie nie wiesz;) Zobaczymy czy będziesz chciała wiedzieć więcej :) Fakt że facet ma zawsze ochotę, ale czasami jest to coś czego nie umie okiełznać ;) Lubię takie dni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podoba to jak napisala ze bywa tutaj tylko przelotem. Da sie zauwazyc ze jak ktos pisze z nia jakis pan to siedzi tu caly dzien a jak wpisze cos i pustki to tlumaczy ze ona tutaj wpada tylko czasami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
Masz rację... miałeś dać mi sie trochę poznać, ale zawsze uciekasz :-) na razie znam jedynie Twoje piękne imię D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirt
Obowiązki, życie, praca a czasami aż nie chcę się pisać mimo że zajrzę i chyba wiesz dlaczego ;) Imię znasz być może, ale najciekawsze zawsze powinno być to co kryję się za imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
Oczywiście wiem dlaczego :-) powiem Ci w tajemnicy, że ja tu po cichutku siedzę 24h i czekam aż zajrzysz :-D i napiszesz oczywiście :-) Za imieniem kryje się. .. prawdopodobnie mężczyzna... interesujący... z poczuciem humoru... młody sercem i duchem... ciałem też całkiem całkiem jeszcze... napisz mi czy bardzo się mylę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirt
Ułatwie Ci zatem jak napiszę że ja raczej moge bywać tutaj w godzinach 6-21, poźniej laptop odpoczywa ;) Nie mam zwyczaju opowiadać o sobie, szczególnie na forum :) Zatem musisz sama osobiście się o tym przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda ładnie przepychasz strony ale posłuchaj i zrozum im bardziej kobieta nachalna tym facet szybciej ucieka gdzie pieprz rośnie a ty ciągle ten sam błąd robisz a później płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
Wydawało mi się że żartowałam... chyba słabo mi to wyszło... na jakieś szkolenie trzeba będzie się zapisać... może "gość" daje korepetycje :-) Chyba zauważyłeś, że ja na forum też raczej się nie odkrywam... i wcale nie oczekuje tego od innych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandziu Wandziu, gdzie masz Wawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
Wiem, że macie obsesję na punkcie niektórych osób, ale powtarzam, że mimo usilnych starań nie doszukacie się we mnie nikogo poza mną samą... Więcej reagować nie będę i miło byłoby gdybyście odpuścili, dziękuję z góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Twój
Kocham Cię Want, ty to wiesz i wiesz kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że to Want :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
Przepraszam D... jednak chyba w tej atmosferze nie porozmawiamy... osobiście... pomyślałam o pewnym D, ale z pewnością nie jesteś nim... :-) Pogodnego popołudnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha Wandzia się nigdy nie zmieni :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a o czym tu się rozmawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że niczego to nie zmieni, ale mam już dosyć. Napisałam to już dzisiaj, ale powtórzę, bo nie chcę i nie życzę sobie mieszania mnie do tematów, z którymi nie mam nic wspólnego. Jest to przykre zarówno dla mnie, jak i osoby mi najbliższej. Nie jestem twórczynią tego tematu. Na forum bywam teraz bardzo rzadko, a jeśli jestem to się z tym nie kryję. kończąc dalsze spekulacje, Wawa ma się świetnie i tak, jesteśmy razem. Więcej nikomu niczego tłumaczyć nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirt
Czy dobrze zrozumiałem że nie jestem tym D którym chciałabyś żebym był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
want to want me dziś podejrzewam, że niczego to nie zmieni, ale mam już dosyć. Napisałam to już dzisiaj, ale powtórzę, bo nie chcę i nie życzę sobie mieszania mnie do tematów, z którymi nie mam nic wspólnego. Jest to przykre zarówno dla mnie, jak i osoby mi najbliższej. Nie jestem twórczynią tego tematu. Na forum bywam teraz bardzo rzadko, a jeśli jestem to się z tym nie kryję. kończąc dalsze spekulacje, Wawa ma się świetnie i tak, jesteśmy razem. Więcej nikomu niczego tłumaczyć nie będę. ***nie bój się - nie jestem snem*** Szybka reakcja, za szybka Wandziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want czy nie Want,babsko tak samo głupie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
Przeciwnie... ale to skomplikowane... atmosfera forum nie sprzyja takim tematom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirt
Często przychodzi taki czas, że forum to już nie jest to miejsce gdzie powinno się rozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
To prawda... szczególnie gdy ma się "sprzyjające" towarzystwo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirt
Pozostają wtedy dwa wyjścia jedno to zaprzestanie pisania , a drugie przejście na bardziej "intymny" sposób komunikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
Podejrzewam, że masz rację... nie mam w tym zakresie zbyt dużego doświadczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirt
Doświadczenie się zdobywa ;) Oczywiście jeśli ma się na to ochote :) Ty masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
want to want me dziś podejrzewam, że niczego to nie zmieni, ale mam już dosyć. chcę tylko Ciebie 4 dziś Podejrzewam, że masz rację... X A ja podejrzewam że jesteś jedna i ta samą porypaną osoba.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
Lubię zdobywać nowe doswiadczenia... nieważne mam nic przeciwko nim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 4
*nie mam nic przeciwko nim miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×