Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TinaTinka80

Jak pozbierać się po skończeniu przyjazni z najlepszą przyjaciółką?

Polecane posty

Ostatnio skończyłam przyjazn z moją najlepszą przyjaciółką. Bo nie spędzała ze mną wogule czasu. Teraz mam już nowe przyjaciółki ale nie moge przestać o niej myśleć. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sweter na drutach (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś więcej? Uczylyscie sie razem? Tak po prostu przestałaś sie do niej odzywać? Ja tez z najlepsza przyjaciółka nie mam kontaktu. Jest dla na mnie, ze wyszłam za maz.. Nie mogla chyba poradzić sobie z zazdrością. Przestała po prostu sie do mnie odzywać. Ale wiesz co? Mam to gdzies! Jak nie cieszy sie z mojego szczęścia to jaka z niej przyjaciółka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15
Czy wasza przyjaźń skończyła się tylko dlatego że nie spędza z tobą czasu? A dlaczego brak jej czasu, czy ma jakieś ważne powody? Zauważyłam że przeważnie młodzieńcza przyjaźń trochę rozluźnia się po założeniu własnej rodziny. W sumie to zrozumiałe - budowanie rodziny to bardzo absorbujące zadanie, a jeszcze jak się pojawią dzieci to notorycznie brak czasu. Ja myślę że nie warto zrywać przyjaźni z takich powodów. Nawet jeśli wspólne chwile są rzadkie - warto podtrzymywać przyjaźń i nie tracić tak do końca ze sobą kontaktu. Szkoda przyjaźni, a w życiu różnie bywa i wzajemne wsparcie przyjaciół jest nie do przecenienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×