Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adelajda88

Revlon podkład gdzie tańszy niż te koszmarne 60 zł

Polecane posty

Gość Adelajda88

Hej, bardzo dużo słyszałam dobrego o podkładzie revlon colorstay ale widziałam że kosztuje w rossmannie 60 zł a tyle na pewno nie dam za nic w świecie, więc szukam miejsca w którym będzie tańsze. Wyświetla mi się na liście wyników google kilka miejsc, o których wiem, że są tzw "outletami", choć nie pisze się tego wprost, to kosmetyki z tych miejsc są zazwyczaj grubo w krótszym terminie ważności niż normalne ze sklepu itp więc zaznaczam, że poszukuję sklepu z pełnowartościowymi produktami, drogerii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikuriku
jaaaaaaaaasne, allegro pod względem tanich kosmetyków to gorsze chybił trafił niż rosyjska ruletka. u jednego sprzedawcy zamówiłam z 15 rzeczy, połowa cudowna, połowa tylko do wywalenia się nadawała - rozwarstwione, zaschnięte albo jeszcze coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaciee
Jacie, jaka różnica w cenie mimo promocji o.o czemu to tak? to jakieś przeterminowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mój tamburynie
No gdzież przeterminowane! Normalne, tylko w takich internetowych sklepach odpada całkowicie koszt utrzymania lokalu i obsługi, więc stać ich na to, żeby sobie obniżyć wysokość marży. Tylko trzeba patrzeć żeby to była właśnie taka drogeria, a nie jakiś pokątny przybytek, bo możesz się nadziać na jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×