Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agalesna

Vileda actifibre

Polecane posty

Moi drodzy. Chciałabym polecić Wam sciereczke vileda actifibre. Obecnie je testuje ‪#‎viledaactifibre‬ ‪#‎sciereczkanowejgeneracji‬ ‪#‎porzadkizvileda‬ ‪#‎actifibre‬. Opowiem Wam w jakich sytuacjach jej uzywam. Otóz mam dwoje dziecie 7 latek i 2,5 latek wiec jest co sprzatac;-) Polecam sciereczke wszystkim a zwłaszcza tym którzy maja problem z pozbycie sie smug np. na kuchence czy szybie od piekarnika. Rewelacyjnie umyje lustra bez zadnych dodatkowych plynow. Ja uzylam tylko wody a nasze lustro ma ciagle odbite raczki i inne dziwne rzeczy przylepione przez mojego synka. Maz testuje sciereczke w samochodzie. Jezdzi tirem wiec ona ułatwia mu zycie. uzywa jej nie tylko do wytarcia plam z rozlanego jedzenia ale rowniez wyciera kokpit. zero kurzu - jesli wiecie o jaki kurz mi chodzi. Rowniez wystarczy tylko woda. Mozecie ja kupić np. w sklepie vileda.pl ale takze w Auchan Carrefour, E-Leclerc, makro, selgros ale rowniez w sklepach takich jak Obi, Castorana, E-commerce. Wypróbujcie jesli chcecie miec pieknie blyszczace kuchenki, zlewy, krany no i te wiecznie w smugach szyby od piekarnika. U mnie dziala na wszystkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnTa
Mam tą ściereczkę w domu. Teraz sprzątanie jest dużo łatwiejsze, szybsze i tańsze bo nie potrzebuję tyle detergentów co do tej pory. Najbardziej podoba mi się w akcji kiedy myję nią okna lub lustra. Dzieki niej nie wiem co to walka ze smugami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Połom
Również używam tej ściereczki i muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z efektów. Zwłaszcza gdy używam jej w kuchni do zmywania tłustych plam. Jest ona nie tylko przyjemna w dotyku ale i bardzo wytrzymała i mocna. Wszystko razem tworzy doskonałe połączenie. Chociaż obowiązki domowe nie należą do najprzyjemniejszych rzeczy to jednak ze ściereczkami Viledy stają się dużo przyjemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka666
I ja testuję ściereczki. Są bardzo praktyczne, fajnie się spisują przy sprzątaniu. A w pracy na początku cieszyły się małą popularnością, ale gdy następnego dnia koleżanki zaczęły chwalić ściereczki, to wszystkie próbki się rozeszły momentalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasazerka
początkowo nie byłam przekonana co do tej ściereczki, ale po jej użyciu całkowicie zmieniłam zdanie. sprawdza się znakomicie podczas mycia szklanych powierzchni, wreszcie bez większego problemu mogę je czyścić a po zakończeniu nie mieć smug. do tej pory czyszczenie śladów po łapach i nosie kota na szybie było drogą przez mękę, teraz zajmuje mi to o wiele mniej czasu. ściereczka sprawdza się również znakomicie w kuchni i łazience, jest bardzo chłonna dzięki czemu rzadziej trzeba ją wyżymać. dla mnie to duży plus, bo nie znoszę biegać co chwilę nad zlew lub umywalkę i wyżymać z brudnej wody. podsumowując, gorąco polecam. myślę, że jest warta swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la5antamuerte
Genialna ściereczka. Można czyścić nią każdą powierzchnię. Obojętne czy jest to szkło, plastik, drewno czy metal. Doskonale radzi sobie z każdym zabrudzeniem. Nie pozostawia smug. Absorbuje do 100 ml cieczy. Można pozbyć się brudu bez używania detergentów. Wystarczy zwilżyć ściereczkę wodą. Zdecydowanie warta swojej ceny. Kolejnym aspektem, który przemawia za kupnem tego cuda jest możliwość prania ściereczki. Dzięki czemu również zaoszczędzamy pieniążki. Actifibre sprawdza się również przy myciu samochodu, nagrobków jak i przy czyszczeniu szkieł okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtruskawka441
Ściereczka Vileda Actifibre to ściereczka, która poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzenia i w każdej sytuacji. Sprawdza się zarówno w kuchni i łazience i wszędzie tam gdzie potrzebujemy jej użyć. Jestem bardzo zadowolona z jej właściwości, bo nie sądziłam, że okaże się tak pomocna zwłaszcza przy myciu powierzchni szklanych zero - smug. Gorąco polecam ściereczkę Vileda Actifibre jest warta swojej ceny. #viledaactifibre #sciereczkanowejgeneracji #porzadkizvileda #actifibre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o WON ze spammem tego góóóóóówna!!! :o WON ze spammem tego góóóówna!!! :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×