Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harszeks

Garnitur jak wyprać bez pralni?

Polecane posty

Gość harszeks

Wykonalne? W normalnej pralce? Jeszcze ze dwa prania i przekroczę to, ile kosztował sam garnitur. Jak dla mnie stawki są przesadzone. 50 zł za pranie jednej rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mismana
Poszukaj na mieście - da się znacznie taniej załatwić pralnię. Po prostu piszesz o znanych markach, centrach handlowych, galeriach. W małej pralni gdzieś na mieście zapłacisz bez porównania mniejszą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pralnia tyle nie kosztuje - u siebie płacę za garnitur 25 zł, poszukaj w mieście mniej znanych pralni - zapewniam cię, że coś znajdziesz. Ja mam za tyle pranie z dowozem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yatka
Gdzie macie 25 zł od kg z dowozem? U mnie w Bydgoszczy nie ma mowy o takich stawkach, a przynajmniej nic o nich nie wiem. Chodzi o jakieś małe miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroszanek
Ta pralnia o której piszą to Iron Master - o ile chodzi o Warszawę. Mnie również stawka zdziwiła, ale okazało się, że faktycznie taka ona jest. Ale czy to istotne? Najważniejsze, że całe pranie jest wykonane jak należy - pozostałe kwestie nie mają znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojoko
Ja bym nie ryzykowala prania garnituru wlasnorecznie...najlepiej jest oddac do pralni, masz pieknie wyprany, wyprasowany itp...ja najczesciej korzystam z http://fresh-clean.com.pl/ - maja super ceny i bardzo dobrej jakosci uslugi...polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płace za pranie 28pln i mam jeszcze wyprasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×