Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marian_a

Beton dla domu

Polecane posty

Gość gość
Ja już wybierze się odpowiedni beton do budowy domu to dobrze jest zatroszczyć sie o jego odpowiednie zabezpieczenie przed korozją. Pomoże w tym http://stanepoxyd.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do sprawdzenia oferty http://stambet-bud.pl/. Moim zdaniem najlepsza betoniarnia, więc wart omieć ich na uwadze w przypadku budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobra opinię o betoniarni Hydrobudowa-1 z Warszawy http://www.hydrobudowa1.pl/ Znajdziecie tam dobry wybór, betony różnego typu no i co ważne firma nie przesadza z cenami. Do tego zajmują się też badaniem betonu, cementu czy stali, przydatna sprawa przy planach budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My braliśmy beton i kruszywa od Nazali Naft z województwa warmińsko-mazurskiego. http://nazalinaft.com W grę u nich wchodzą również roboty ziemne i drogowe. Solidni są, ceny mają dobre, warto sobie namiar zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase

słyszeliście, że można zamówić beton online? jak to wygląda, jak cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
mają Państwo możliwość zamówienia betonu online, za pomocą witryny eBeton.pl. W naszej ofercie znajdą Państwo betony różnej klasy oraz wytrzymałości w korzystnej cenie. Jesteśmy pierwszą taką stroną, która otwiera się na klientów z tego typu usługą.
Na stronie www.ebeton.pl mają Państwo możliwość wyznaczenia dnia oraz przedziału czasowego dostawy, wraz z dodatkowymi usługami - kontrolując przez cały proces zamówienia koszt jego realizacji.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zespół Portalu eBeton
ebeton.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase

A jak to wygląda wtedy z transportem? Mam dodatkowo płacić? Sam załatwiać transport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
forma transportu oraz jego cena zależna jest od typu betonu i odległości miejsca docelowego od najbliższej betoniarni. Beton ciekły dostarczamy my, za pomocą betonomieszarki, natomiast w kwestii przewozu betonu suchego klient ma dwie opcje - zamówić nasz transport wywrotką lub zorganizować transport we własnym zakresie. 
Odnośnie do przewozu betonu w miejsce budowy warto pamiętać, aby dobrze przygotować powierzchnię wokół miejsca wylania betonu i/lub drogę do przejazdu takiej betonomieszarki lub wywrotki.
W razie pytań jesteśmy do Pana dyspozycji.
Zespół Portalu eBeton
ebeton.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisen

A czy trzeba wcześniej jakoś przygotować drogę dojazdową? Bo akurat do mojej działki nie ma jeszcze drogi dojazdowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
rozpoczynając budowę domu warto pamiętać o takich kwestiach, jak stworzenie drogi dojazdowej dla samochodów dostawczych oraz betonomieszarki czy wywrotki. Warto stworzyć trwały i wytrzymały dojazd dla betonomieszarki, ponieważ jest to jeden z cięższych pojazdów, które przyjeżdżają na teren budowy. 
Zachęcam do zapoznania się ze stroną eBeton.pl, która oferuje usługi pośrednictwa w zamawianiu betonu online. Na naszej stronie znajdą Państwo różnie rodzaje betonów zarówno półsuchych (klasa konsystencji V1 lub V2), dostarczanych wywrotką, jak i ciekłych (klasa konsystencji S3) - dostarczanych betonomieszarką. 
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zespół Portalu eBeton
www.ebeton.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

o fundamencie wiem jakie sa wymagania a co ze tzw sklepieniem czy za posrednictwem platformy ebeton.pl mozna równiez zamówic beton także na sklepienie budowanego domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda

Do jakiej wysokości macie wysięgniki ? Czy wylewkę na wysokości 1 piętra możecie zalać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a jaki jest termin realizacji usługi dostawy betonu za pomocą platformy eBeton.pl i od czego zależy  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prentis

Jeśli ktoś z Was jest z Małopolski, to warto zamówić beton z Cembet, my jesteśmy bardzo zadowoleni. Zamawialiśmy na fundamenty, a wiadomo, że to podstawa i muszą być solidne, to nie tylko metafora 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwin

Beton, domieszki, zaprawę murarską czy gotowe bloczki dostaniecie w Hydrobudowie-1 z Warszawy. Bardzo solidna betoniarnia. Na miejscu jest dobry wybór, korzystne ceny, do tego w grę u nich wchodzi szybka realizacja zamówień. Nam po całości pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miro

Ja z kolei mogę doradzić beton z Wikrusz z okolic Warszawy. To bardzo dobra betoniarnia, mają dobrą, szeroką ofertę i niezłe ceny, także warto sobie ich sprawdzić. W ofercie u nich znajdziecie także prefabrykaty betonowe i kruszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×