Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość garbyśka

top coat

Polecane posty

Gość garbyśka

kobietki jaki top coat najbardziej polecacie i jaki się wam najlepiej sprawdził? :) ja ostatnio używałam essie good to go ale nie najlepiej go wspominam bo strasznie bąblował pod każdym lakierem. i tym droższym i tańszym. chętnie zobaczę od razu linki do sklepów internetowych bo takie zakupy preferuje zdecydowanie bardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta0003
u mnie najlepiej sprawdza się słynny Seche Vite :) tu masz przykładowy sklep gdzie go można kupić http://www.topdrogeria.pl/bazy_odzywki_zmywacze/seche_vite_dry_fast_top_coat_utwardzacz_lakieru_do_paznokci_14_ml,12041.html, ceny chyba wszędzie są podobne mniej więcej. lakier utrzymuje się nawet 8 dni w moim przypadku, wiadomo trzeba go potem zmyć bo po prostu już nei wygląda tak świeżo ale naprawdę ten top przedłuża trwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbyśka
dzieki za info:) chyba ten zamówię bo nasłuchałam się też o nim od koleżanek i każda zachwalała, że niby efekt jak po hybrydzie niemalże także czas to sprawdzić chyba:) i chyba też zamówię na tej stronie bo widzę, że mają naturalne kosmetyki a ja ostatnio za nimi wręcz szaleję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosna reklama... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oszalała że się zesrała a wszystko top coatem polakierowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam sławnego seche vite i muszę przyznać, że szybkość z jakim pazury są po nim suche (i przez suche mam na myśli twarde jak skała) jest imponująca. U mnie wyszło podkład, 2 warstwy plus top i wystarczylo ok. 40 minut. Natomiast jedyna uwaga i uważam, że to akurat go mocno dyskwalifikuje to neistety ściąganie lakieru na brzegach. Początkowo myślałam, że coś robię nie tak, ale nieważne na jaki lakier nakładałam i tak ten sam efekt się pojawiał. Teraz mam sally hansen, ten czerwony i jest super. Troszkę wolniej schnie, ale nie ma niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniff
Seche vite to bardzo dobry top coat :) Nie jest też drogi, co jest kolejnym plusem. Stacjonarnie chyba średnio z jego dostępnością, ale w necie jest np. w http://kosmetyki-reflect.pl/. U mnie dosyć szybko schnie i manicure się dłużej utrzymuje, a głównie na tym mi zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam top coaty od eveline. teraz na przykład mam ich top coat-wysuszacz-odżywka z efektem hybrydy. paznokcie wyglądają po nim rewelacyjnie. dosłownie jak od kosmetyczki 🙂 mają piękny blask, jak po hybrydzie, lakier dłuuugo się trzyma no i schnie ekspresowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanką neonail 😜 lakiery, bayz i topy. Topy z innych firm szybko mi się matowiły i robiły takie hmm.. starte? A te z neonail mają zawsze ładny połysk aż do ściągnięcia lakieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×