Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona zabiera dziecko przed rozwodem!

Polecane posty

Gość gość

Żona chce się ze mną rozwieść. Każe mi składać pozew...ja się nie zgodziłem i powiedziałem że jak tak bardzo chce to niech sama go składa. Oboje wiemy że ją na to nie stać. Zagroziła, że jak pozwu nie złożę to wyprowadzi się a dziecko zobaczę dopiero po rozwodzie Jakie mam prawa do dziecka w takiej sytuacji? Czy mogę zgłosić porwanie? Wiem że wyprowadzi się do matki. Czy mogę tam wejść aby zobaczyć się z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nagrywają wszystkie Wasze rozmowy na temat ewentualnego rozwodu. Po drugie najlepiej porozumiewaj się z nią smsami, mailami itp, żeby było na piśmie. Nie pozwól żeby żona zabrała dziecko z domu. Zadbaj żeby miejsce zameldowania stałego dziecka było u Ciebie. Jeśli żona pod Twoja nieobecność zabierze dziecko NATYCHMIAST składaj do sądu wniosek o zabezpieczenie zamieszkania dziecka u Ciebie, czyli w dotychczasowym miejscu zamieszkania dziecka. Na Twoim miejscu złożyłam pozew o rozwód bez orzekania o winie razem z wnioskiem o przyznanie Ci opieki nad dzieckiem i zabezpieczenia pobytu dziecka u Ciebie na czas postępowania plus nieograniczone kontakty matki z dzieckiem i bez wniosku o alimenty. Jeśli żona pierwsza złoży pozew zostaniesz ostatnim s********m, który pije, bije, gwałci, itp. Plus zabierze dziecko, sąd klepnie pobyt dziecka u niej a Ty dostaniesz 4 dni w miesiącu i alimenty. Ale Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×