Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

W Dudzie pokładamy nadzieję

PiS wygrał wybory ale to jednak mało, bardzo mało procent!

Polecane posty

Gość gość
cieszę z tobą:) to można było wyobrażać tylko we snach, a tu pacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź zrób maturę, bo na razie to nie powinnaś mieć nawet biernego prawa wyborczego. żal mi cię, dziecko z klapkami na oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS to nie jest prawica, prawicą jedyną w Polsce jest Korwin. PIS to partia socjalistyczno kościelna, jak zaczną spełniac obietnice wyborcze to pójdziemy z torbami, nie dość że PO olała budżet robiąc g****o, to PIS dołozy do pieca i bedzie źle, sam pomysl ''500 zl na dziecko'' to koszt miliardy złotych, skąds trzeba tą kase wziąc, z naszych podatków :O PIS anuluje ustawe o in vitro, odbierajac szanse na dziecko bezpłodnym jednoczesnie dając kase patologii, leniwym debilom, oszołomom ktorzy sie mnozą jak szczury, normalni ludzie beda placic na pie/rdo/lony plebs :O Głosowałam na Petru, wiem ze to człowiek z dawnej Unii Wolności, ale nie bylo innej partii ktora by mi pasowała, a w domu nie zamierzałam siedziec jak debile ktorzy najwiecej mają do powiedzenia a nie glosują i nie chodzą na referenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'PIS to partia socjalistyczno kościelna,' prawda. ale bachor bez matury nic z tego nie rozumie. nie trać czasu na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też popieram pis w sprawie in vitro, sama się podpisałam za całkowitym zakazem aborcji, ponieważ Bóg może nas wyzwolić. Druga sprawa to PiS zamierza dać w niedalekiej przyszłości (za 100 dni) również zasiłki bezrobotnym (najpierw pięć stówek na dziecko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goowno rozumiesz z terminu 'prawica', bachorze DO LEKCJI. tylko KORWIN jest prawdziwy prawicowy a nie jakieś pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś pałałem wielką miłością do PIS, później pogrążyły mnie wspólne interesy, "prawo i sprawiedliwość", następnie oczekiwałem,wierzyłem w to co wyżej, a ty teraz próbujesz negować mój instynkt... wstydź się, zrobiłem wnikliwe badania na temat "Co jest lepsze?" umiarkowana lewica, która dzięki ludziom w w. 18=28 lat w czasach 2007-2015 uważa, że "legilslacja" przyda się komu kolwiek wpłynie na wybory 2015-2019, będąc w wieku produkcyjnym... popatrz, co im oferują partie... wiek emerytalny wzrósł, podatek zus wzrósł, podatke pit wzrósł, podatek, tzw akcyza wzrosła, wartość ZŁ zmalała a deniunktura roścnie (ceny art. spoż w odniesieniu do gosp. świat), na co komu ta ściema, w czyim imieniu realizuje się koniunktura pieniądza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah zapomniał dodać * do Pis mi po drodze było :D, ale też uzupełnię, czego się spodziewasz? nacjonalizmu? hahah nie tędy droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxx przeczytaj to co napisałeś i spróbuj jeszcze raz OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałem. dwa razy, za nim wysłałem, myślę ze za czwartym złapiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donald Tusk___
Spokojnie za 4 lata to my będziemy mieli większość konstytucyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donald Tusk___
I będziemy mieli nową premier Merkel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merkel no, przecież nie przejdzie przez sito landów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×