Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
efryzjernia

Chirurgia plastyczna, powiększanie piersi , gdzie wykonać zabieg?

Polecane posty

Kochane, ponieważ wczytuję się z dużym zaangażowaniem w wasze posty dot. powiększania piersi postanowiłam założyć nowy wątek, który dotyczyć będzie porad od tych z Was, które tak jak ja, już mają zabieg za sobą. Piszcie tu tylko imię i nazwisko lekarza, którego polecacie oraz klinikę, w której wykonałyście zabieg (wraz z miejscowością, w której się znajduje). To pozwoli dziewczynom odnaleźć najbliższe miejsce, gdzie bez obaw powiększy piersi :) Ja będę pierwsza, polecam zatem Szpital świętego Łukasza w Bydgoszczy, Pana doktora Sylwestra Dratwa. Jestem zadowolona w 100% z efektów zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam zaplanowany zabieg na 18 grudnia u dr Swiatkiewicza u gizinskich, lekarz zaproponowal mi implanty 275 okrągłe profil wysoki a chcialam min.330..boje sie ze bede niezadowolona..zastanawiam sie nad konsultacja u innego lekarza. Jesli mozna wiedziec jakie implanty masz wlozone? Nie znalazlam nigdzie opini o dr Dratwa, wiem że przyjmuje tez u gizinskich, napisz prosze czy jestes zadowolona z efektu, jakie mssz implanty i z jakiego rozm. wychodzilas oraz koszt operacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co w końcu zadecydowałaś? na którego lekarza sie zdecydowałaś i jaki rozmiar? mam nadzieję ze wszystko poszło po Twojej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr.Dratwe Efekt przerósł moje oczekiwania ...są idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMaj
Moja siostra robiła w Lublinie w http://www.chirurgiaestetyczna.pl/ . Jest bardzo zadowolona z efektów. W czasie pierwszej konsultacji dobrano najwłaściwszy rozmiar i wytłumaczono jej cały przebieg operacji i leczenia. Implanty dobiera się indywidualnie w zależności od budowy, sylwetki, czy stanu skóry. Świetny kontakt z pacjentem i bardzo dobra opieka a efekty super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2018 o 20:51, Gość gość napisał:

Polecam dr.Dratwe Efekt przerósł moje oczekiwania ...są idealne

Witaj. Jakie badania musialas zrobic przed operacja. Czy jest dlugi czas oczekiwania na termin od dnia konsultacji?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2018 o 19:51, Gość gość napisał:

Polecam dr.Dratwe Efekt przerósł moje oczekiwania ...są idealne

Hej trochę czasu już minęło nadal jesteś zadowolona z efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×