Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż szwagierki mnie podrywa?

Polecane posty

Gość gość
Piszesz że od zawsze rzuca dwuznaczne teksty więc na bank ci się to podoba skoro go do tej pory nie ustawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest ogólnie takim erotomanem gawędziarzem dlatego wcześniej nigdy nie odbierałem tego jako "podryw" :o. Zresztą zawsze był przy tym mój mąż i mówił mu niby w żartach, żeby się pilnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nialam taka sytuacje z lapaniem za d**e ale maZ mojej szwagierki byl pijany i to ostro. CZekam na ciag dalszy autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko chyba jesteś sama taka jak i on, bo ja bym nie pozwoliła jakiemuś palantowi łapać się za tyłek, robić mi aluzje seksualne, a nawet bezczelnie pisać do mnie jak do dziffki z seks telefonu, że mi brak seksu. Widać swój swego trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym powiedziała swojemu meżowi o takiej sytuacji, w koncu on sie odegra i na prawde twój maż bedzie myslec ze go zdradzasz, skoro w czesniej nic nie mówiłaś, nie wiadomo co takiemu strzeli do łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam molestowana w pracy ale za późno się wydało facet obrócił wszystko przeciwko mnie ukróć to w zarodku bo takie sprawy mają tendencje do zmierzania w złym kierunku stracisz czujność on wykorzysta sytuacje i cię zgwałci (tacy potrafią czekać miesiącami i latami na okazję), po drugie powiedz mężowi bo jak wyjdzie to później to twoja wersja będzie mniej autentyczna, nie kasuj smsów, sprawy o stalking, nękanie i molestowanie też się przedawniają a tacy faceci się mszczą jak nie dostają w różny sposób wiec lepiej reagować od razu, szkoda że mu powiedziałaś że jest ci miły teraz on myśli że się z nim droczysz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej gasi rozgrzane jaja faceta, taki porzadny kop... Ten facet sie na ciebie napalil i ktoregos razu na jakiejs pijackiej rodzinnej imprezie spodziewaj sie ze ci wlozy. Skoro mu uszlo plazem zlapanie za tylek, to sie juz podgrzal... To sobie nabimbalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak autorko j/e/b/a/ł/a/ś sie juz z mężem szwagierki :D założę aie ze dałaś du/py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Dajcie sobie spokój.

normalna dziewczyna nie pyta o radę tylko reaguje.

widać że jej się to podoba.

Każdy z was piszę że zostaw SMS, jak chłop przeczyta to i tak w dupę kopnie.

Widać że dziewczyna trze nogami a to że się tu umoralnia to jedynie usprawiedliwienie siebie że to ja taka dobra jak on mógł mnie przelecieć, nie krzyczałam i nie broniłam się bo mąż by się dowiedział.

temat stary 4 letni ale jak czytam teksty takich lasek to aż scyzoryk się otwiera to tylko zerżnąć i w dupę kopnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×