Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

W Dudzie pokładamy nadzieję

Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje projekt aborcji i in vitro

Polecane posty

Gość gość
jakos wytrzymamy te 3,5 roku w następnym wyborach wygra partia RAZEM i Nowoczesna Ryszarda Petru, zalegalizują aborcje, in vitro, malzenstwa homo a kosciol opodatkują i zerwą konkordat, nareszcie w tym k***idolku bedzie normalnie, religia w domu, nie na ulicy, w polityce i szkole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że w następnych wyborach będzie kandydował Biedroń. I że wygra miażdżącą większością! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mało zakazów, zróbciue jeszcze po 10 lat więzienie, 8 religii w szkole, dopiero wtey odrodzi sie normalność.3,5 roku jakoś zleć,ale potem moze być już tylko lepiej, bo więszego dan już nie da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super!!! Teraz jak jakiś facet nie ma dziecka bo żadna nie chce z nim to będzie sobie mógł po prostu zg****ic jakaś kobietę albo i dziewczynkę i już, sprawa załatwiona! No nareszcie bo już żal niektórych się robiło, a tak to sobie będzie rodzicem, fantastycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakaz całkowity czyli w przypadku zagrożenia życia kobiety również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, przecież to psychole... znasz takie powiedzenie "mierny, bierny ale wierny". Ale niech tak robią, ludzie nie lubią zakazów i tego jak ktoś próbuje sterować ich życiem. Społeczeństwo się zbuntuje i znów będą przedterminowe wybory i znów będzie płacz. Zresztą Kaczyński nie jest taki głupi jak jego wyborcy. To jest jeden z lepszych polski polityków i wie czym może się skończyć regulowanie moralności i sumień obywateli ustawami. Także tutaj będzie bardzo ostrożny. A rządzącym się bywa a nie jest na wieki ciemnogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno... tak się tutaj wypowiadają jaki Polska to katolicki kraj od wieków... to po co te ustawy zakazujące, przecież prawdziwy katolik (kościół twierdzi i PiS że jest ich 97%) nigdy nie zrobi nic wbrew nauce kościoła? Widać bardzo słaba ta wiara skoro trzeba ją ustawami regulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , "Tak właśnie działa maszyna propagandowa, która służy nakłanianiu społeczeństw do masowego torturowania kobiet niechcianymi ciążami. Dehumanizacja kobiety chcącej się pozbyć niechcianej ciąży przez absurdalną humanizację zarodka, w wyniku aborcji unicestwianego." http://slwstr.net/pk3/2015/ja-sucks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa??? najlepiej uprawiac sex do woli ...a nstepnie poddawac sie systematycznie aborcji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znosze ani jednej, ani drugiej skrajnosci. jestem przeciw aborcji, ale zakaz w np. przypadku ciazy pozamacicznej gdzie i matka i rozwijajacy sie organizm umra jest kompletnie idiotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trudna decyzja ..zalezna w sumie tylko od kobiety i jej sytuacji zyciowej,lecz sa takie sytuacje w zyciu ze nie mozna uniknac niechcianej aborcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów ...kogo Wy wybieracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś byłby na tyle odwazny, zeby takie cos wprowadzić to ja szczerze i z całego serca życzę tym mądrym inaczej posłom i poslankom, żeby ich spotkało coś takiego po czym zmienia zdanie! Niech ich żony, matki, siostry czy córki zostaną zgwalcone wszystkie jedna po drugiej przez bandę zwyrodnialcow, tak samo te posłanki i niech wychowują taki cud niewinny i utrzymują i patrzą co dzień na to szczęście! Nie, nie jestem zawistna. Ktoś powie, ze co te ich zony czy córki niewinne, ale inaczej ich dotkliwie ukarac sie nie da, a poza tym powinny stawac w obronie kobiecych tragedii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w naszym kraju nie ma większych problemów niż aborcja i in vitro? Ilu procent ludzi to dotyczy ? Wiecznie te same chwytliwe hasełka i granie na emocjach, bo to się dobrze sprzedaje.... Weźcie się za realne problemy. A już najwięcej do powiedzenia mają oczywiście jakieś mohery co ani ich aborcja nie dotyczy ani nie wiedzą co to in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni mi na nerwy działają z tym nawoływaniem do nienawiści wobec wszystkich, którzy uważają inaczej od nich. Generalnie nie jestem zwolenniczką aborcji, ale wiem, że są sytuacje, gdzie jest to jedyne rozsądne wyjście. Poza tym - nikt nikomu na siłę aborcji nie zrobi, można się nie zgodzić i urodzić ciężko uszkodzony płód, który po porodzie od razu umiera. Albo dziecko z gwałtu, jeśli kobieta jest na tyle silna psychicznie. Ja sobie nie wyobrażam nosić ciąży z gwałtu. Załóżmy teoretycznie idę sobie ulicą i nagle jakiś zbok wciąga mnie do auta, wywozi do lasu, bije i gwałci, jacudem uchodzę z życiem, okazuje się, że mnie w dodatku zapłodnił... A mam męża i z nim dzieci. Mój mąż w życiu by nie zaakceptował takiej ciąży a co dopiero wychowania takiego dziecka... Ani ja. Nie chciałabym rodzić dziecka zboczeńcowi. Niszczyć swojego ciała, latać po lekarzach, ryzykować życiem przy porodzie (bo nawet dziś można umrzeć rodząc). To chore. To bestialstwo. To jakbym codziennie była gwałcona ponownie. Ohydne i spaczone. Aż mnie ciary przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie myślą, że są bezpieczni, że im się to nie przytrafi. Jak miałam 18 lat upiłam się na dyskotece, mojego brata kolega, w sumie z dzieciństwa, miał mnie odstawić autem, jechaliśmy i nagle skręcił w ślepą uliczkę, zaczął się przystawiać tak obleśnie, szczęście, że szybko sie połapałam i wyleciałam z tego auta jak z procy, torebki nawet nie wziełam. Biegł za mną kawałek, ale dał spokój jak już dobiegałam do swojej klatki, kuzwa jak ja dziś myśle co by mi zrobił... Nie zgłosiłam na policje, bo nic nie zaszło, zresztą nagadał bratu, że to ja chciałam a on mnie uspokajał. Wyjechał później za granicę i siedzi w Anglii do dziś, ostatnio go widziałam, bo czasem tu przyjeżdża. Takie typy są wśród nas, a nie powiedziałybyście, że w nim drzemią takie demony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie dalej jak we wrześniu próbowali wprowadzić ta ustawę. Byl to juz kolejny raz. Sprawdźcie sobie w necie. Teraz nie ma szans ze nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×