Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilly_lalala

Pomocy

Polecane posty

Gość Lilly_lalala

Mam 15 (II gimnazjum) i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda szukanie pracy odrazu po studiach...itd Pochodzę z patologicznej rodziny i nie chcę skończyć tak jak moi rodzice- nieudacznicy zyjący, za pieniadzę z mops-u. Może mi ktoś wytłumaczyć mniej więcej, co mi się najbardziej przyda, jakie szkoły..itp? Chciałabym pracować jako psycholog, albo na resocjalizacji (?). Podjąć się jakiejś pracy teraz? U mnie w szkole była taka Pani z Ohp-u i mówiła, ze tak możemy się podjąć jakiejś pracy typu: inwenteryzacje, roznoszenie ulotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto uczyć się języka obcego, angielski to podstawa. Psychologia i resocjalizacja.. to nie są złe kierunki, ale może byc duży problem ze znalezieniem pracy w tych zawodach, bo one są chyba dla wybranych, którzy mają znajomości. Rozważ to, czy w ogóle warto żyć w tym kraju. Ucz się angielskiego i wyjedź gdy będziesz pełnoletnia. Za granicą możesz pracować na razie fizycznie aby się utrzymać i studiować, żeby mieć lepszą przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lalala
Właśnie mogę wyjechać do Los Angeles, albo gdzieś niedaleko Nowego Jorku, do rodziny tak aby potem mieszkać tam na stałe, no i zostaje tylko kwestia wizy. Dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×