Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomysł na prezent z okazji roczku dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość

Witam:) Jak w temacie. Poszukuję prezentu na pierwsze urodziny dla córeczki mojej siostry. Niestety nie powiedziała co by im sie przydało, więc musze kombinowac sama. Myślę o takim zestawie: http://papillon-shop.pl/lapacz-snow-papillon.html i do tego ładna pościel z tego samego sklepu (juz nie daje linka, bo zablokują:P ) jak myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty powaznie o tym myslisz?no to jest nie dobry prezent, ten lapacz snow,po co to malutkiemu dziecku kupujesz?nie ma innych prezentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to piękna dekoracja pokoju, wydaje mi sie, że taki prezent to dobry pomysl - z pewnością mniej oklepany niż kolejna zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej ładną pościel, przyda się na przyszłość jak podrośnie ;) rodzice pewnie się ucieszą. może tu www.fro-tex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli chodzi o zabawki, to może jakieś nietuzinkowe - mnie się podobają takie, jakie mają tu: www.ateliermalegodesignu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaW1983
Polcema kuferek wspomnień - taki z Twoim napisem, dedykacją, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ładne i wygodne buciki? Na Buty-Dla-Dzieci.com.pl jest szeroki wybór,można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zerknąć na Lolle.pl gdzie na pewno coś znajdziesz,maja szeroki i ciekawy asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym pomysłem na prezent dla małego dziecka może być balon wypełniony helem, na przykład z jakąś postacią z bajki, którą dziewczynka lubi (u nas Księżniczka Zosia króluje niepodzielnie ;) Taki balon to duża frajda, warto popatrzeć np. tutaj: http://balomania.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×