Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damianko799

Szanowne Panie, proszę o pomoc, wypowiedź z zakresu życia erotycznego.

Polecane posty

Gość damianko799

Witam Was Drogie Panie. Jako, że w sieci jesteśmy anonimowi, a nurtuje mnie kilka pytań, bardzo proszę o wypowiedź. Nie jest to żadna prowokacja, tym bardziej nie podszywam się pod nikogo, chciałbym po prostu wiedzieć jak reagujecie i co myślicie o takich facetach i pewnych rzeczach :) Otóż jak każdy facet mam fioła na punkcie stringów i szpilek... i pupki :) Pytanie. 1.Co sądzicie o lizaniu pupki? Czy was to kręci drogie Panie? Podobno można osiągnąć nawet orgazm analny :) Uwielbiam lizać pupkę partnerce, nie jest to dla mnie wyrazem obrzydzenia a raczej najbardziej imtymnym miejscem, bo często mówi się i słyszy, że na anal trzeba sobie zasłużyć :) 2. Jak reagujecie gdy facet patrzy się na waszą pupke? Nóżki w szpileczkach? Często gdy tylko widzę seksowne stópki w szpileczkach patrzę się na nie bez opamiętania, po czym uśmiecham się do właścicielki :) 3.Jak reagujecie na faceta któremu stanął sprzęt w waszej obecności? Czy uznajecie faceta za zboczenia, czy odbieracie to jako wyraz podniecenia na wasz widok i reagujecie z uśmiechem lub z miłym gestem :) Jeszcze za czasów szkolnych, gdy stanął mi penis przy koleżance, czy nauczycielce, to i nauczycielki i koleżanki reagowały śmiechem, teraz jednak bardziej reagują z wyrazem podniety, i chyba nie przeszkadza to kobietom, jeżeli patrze się na ich nogi czy biust np. w sklepie i zobaczą jak mój penis nabrzmiewa.... :) 4. Co sądzicie o facetach/kolegach, którzy rozmiawiają z wami o ich sprawach intymnych? Albo że tak powiem dobierają się do was? :) Bo w moim przypadku równie to bywa.... nie raz powiedziałem koleżance, znajomej, ze masturbuje się przy jej zdjęciach i odbierały to z uśmiechem, ale nieraz bywalo też tak, że zaczełem koleżance masować stópki w szpileczkach i przechodząć do lizania, dostawałem kosza.. :) lub przy dotykaniu za pupke jakieś ostrzegawczego liścia.... no ale nie raz też bywało tak, że zostąłem zaskopokojony i odwdzięczyła się koleżanka czy lizałem pupke do woli :) 5. Jakie odczucia macie na przyłapaniu osób masturbujących się? akurat tutaj nigdy nie zostałem przyłapany, ale nie raz przechodząć po centrum handlowym, na tyle rozpalają mnie kobiety, że ide się masturbowac do wc, czy podczas jazdy samochodem lubie się zmasturbować gdy piękna pani stoi za mną w korku :) lub będąc na kawie u koleżanki, zawsze korzystam z wc, by poplamić jej troszke stringi w koszu na pranie :) Proszę o wypowiedzi Panie, chciałem usłyszeć wasze zdanie na ten temat, bo nie każda reaguje tak samo, a to Wy sprawiacie, że ten świat jest piękny. Pozdrawiam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i mam podobne zainteresowania jak Ty autorze, dodam jeszcze, że uwielbiam kobiety w czarnych pończochach lub rajstopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35, a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... po przeczytaniu Twojego tematu sądziłam, że 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorem, jestem tym drugim facetem, który bardzo lubi lizać zadbane pupy kobietom oraz to, że macie pończochy i szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek799
JA jestem autorem. Mam 22 lata, zachowuję się tak od 11 roku zycia :) to nic strasznego, poprostu wszystko jest dla ludzi. Kazdy oczekuję czegoś innego, ja chciałbym wiedzieć co sądzą kobiety o tym, bo robie tak, i jestem ciekaw reakcji innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mnie ciekawi temat, a więc panie do dzieła ! wypowiadać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Mnie osobiście anal nie kręci aczkolwiek, gdy jestem podniecona lubię, gdy facet mnie tam dotyka, lub liże. 2. Jeżeli jest to mój facet to mnie to cieszy, jeśli jest to ktoś obcy to gdzieś tam we mnie pojawia się małe "dowartościowanie", ale mnie to odrzuca. Fetysz stóp jest teraz tak popularny, że ja chodząc ze stopami na wierzchu czuję się, jakbym chodziła z gołymi cyckami. 3. Zależy od sytuacji, jeżeli dochodzi między mną, a facetem małe zbliżenie w postaci pocałunku lub przytulenia to jest to dla mnie miłe, aczkolwiek, gdyby obcy facet w sklepie na widok mojego tyłka w leginsach zrobiłby się pełny to chyba bym uznała go za zboczeńca. 4. Jeżeli chodzi o zwyczajne rozmowy o seksie jestem na tak. Jeśli zaś podczas zwykłej rozmowy facet zaczął by mi nagle lizać stopy wbiłabym mu szpilkę w oko. PS: Wydajesz się być pieprzonym zboczeńcem. 5. Nigdy nie przyłapałam kogoś na masturbowaniu się, ale jeśli by tak było to nie byłoby to miłe odczucie i zrobiłoby mi się niedobrze na widok pieprzonego zboczeńca, masturbującego się na widok kawałka mojej twarzy w lusterku samochodu. Jesteś chory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu chory? tak myśli pewnie każdy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×