Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek1993

Z dwoma mężczyznami

Polecane posty

Gość Marek1993

Proszę zwlaszcza Panie co myślą o tej sprawie. Mamy z dziewczyną po 22 lata, jesteśmy ze sobą od 3 lat, oboje spaliśmy tylko ze sobą, wydaje mi się, że mamy dosyć udane życie łóżkowe, chociaż z różnych względów nie robimy tego zbyt często. Moja dziewczyna jest spokojna i dosyć seksowną i zgrabna osobą, parę razy jej się zdarzyło powiedziec, gdy rozmawialiśmy na takie tematy, że podoba jej sex jednej bezbronnej dziewczyny z dwoma mężczyznami, ale odrazę mówi, że ona by na pewno nie chciała, że fuj, nie wiem czy tak się tylko droczy tak ze mną czy faktycznie tak fantazjuje. Chcialbym wiedzieć co o tym inne dziewczyny myślą, czy ona by chciała, a jeśli tak to jak bardzo i czysto hipotetycznie czy gdybym jej na to pozwolił to mogłoby to coś zmienić między nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Jest to świetne urozmaicenie seksualne zwłaszcza w obie dziurki. Tylko w trójkącie jest okazja skorzystać z takiego seksu.  Ja na wszelki wypadek się przygotowałam i zrobiłam dość mocną lewatywe i to było dobre podejście. Początekw obie dziurki był trudnyn bo troszkę czułam ból ale gdy już byłam wyluzowana to już  szło cudownie i doszłam do bardzo silnego którego nigdy nie uzyskasz przy normalnym seksie. Zawsze istnieje ryzyko zazdrości ze strony waszego chłopaka który może czynić wyrzuty.  Dlatego chłopak jest przy wszystkich badaniach ginekologicznych  cipki przez  faceta i to oswaja z obecnością obcego faceta w waszej  swerze intymnej. Czasami po trójkatach rozpadają sie związki. Nie raz jest wina jednego partnera lub drugiego.  Chłopak z zazdrości ktorej nie może przerobić lub dziewczyna natrafia na dużego ...ka gdzie ma potężny orgazm i chce mieć go codziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×