Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niepubliczne Przedszkole Nr 4 Pod Dębusiem Olbrzymkiem Chodzież

Polecane posty

Gość gość

Polecacie to przedszkole? Co sądzicie o przedszkolankach ? Godne zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Przedszkolanki zrównoważone, sympatyczne, da się zawsze porozmawiać i widać, że dzieciaki je lubią. A to istotna kwestia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo wycieczek organizując. Mój maluch chodzi od września i cóż... jest zadowolony. Adaptacja przebiegła pomyślnie, więc nie było mowy o jakichkolwiek łzach czy problemach z pozostaniem w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie mi jakie jest czesne? bo już chcę powoli się zorientować w tych przedszkolach. to jak na razie najbardziej mnie się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja zapisałam swoje dziecko na 6 godzin dziennie i płacę 120 zł, więc wydaje mi się, że niedużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzę , że czesne nie takie złe... hmmmm muszę się już zacząć poważnie zastanawiać nad wyborem odpowiedniego przedszkola dla mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się jeszcze dwa lata temu musiałam zastanawiać, ale dziś bez zastanowienia wybrałabym to przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkole godne polecenia :) wspaniała atmosfera, dzieci traktowane są na równi to się ceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie przekonuje kadra, młode, sympatyczne i przede wszystkim doświadczone dziewczyny, które wiedzą jak zachęcić dzieci do zabawy, jakie zajęcia im organizować by były zadowolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowoczesne przedszkole :) ciągle coś się dzieje, dzieci mają dużo zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci się przede wszystkim nie nudzą, bo każdy dzień jest dokładnie zaplanowany, dużo zajęć, dużo zabaw dzieci nie są do niczego zmuszane, co też jest plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam!!! <3 moje dziecko jest już tu któryś dzień i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem jak szybko się zaklimatyzowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, to czesne naprawdę nie jest wysokie, zastanawiam się poważnie nad zapisaniem dziecka do tego przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne przedszkole, moja mała bardzo lubi tu przebywać, w sumie to jedyne przedszkole, w którym nie płakała, dlatego postanowiłam że tu zostanie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jak co, ale to przedszkole naprawde trzyma poziom dzieci nie mają możliwości się nudzić, bo każdy dzień jest zaplanowany przedszkolanki ciągle wymyślają nowe zabawy, są aktywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym przedszkolu dzieci czują się kochane, akceptowane i szczęśliwe, i na tym mi głównie zależało, kiedy przeglądałam oferty przedszkoli w mieście do tego cieszy mnie fakt, że dla nich największym dobrem jest dobro dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja mam takie kluczowe pytania, pilne w sumie.. czy do tego przedszkola można zapisać dziecka z dnia na dzień? czy trzeba czekać na jakiś semestr, w tym momencie na nowy rok szkolny ? przyznam, że bardzo mi zależy by zapisać dziecko właśnie w najbliższych dniach, bo coś niespodziewanego się zdarzyło jesli ktoś może odpisać, to proszę, bo to pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc nie wiem nie wiem też czy nie ma już pełnych grup, musiałabyś zadzwonić wiem, że zawsze ogłaszają rekrutację na dany rok, ale czy tak z dnia na dzień można zapisać dziecko to nie wiem ja zapisałam dziecko od września, czyli tak jak rozpoczynał się rok szkolny, więc nie miałam problemu ale spróbuj zadzwoń, napisz maila, albo po prostu podjedź jeśli to takie pilne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już widziałam ogłoszenie o rekrutacji , więc pewnie można się powoli przedszkolem interesować ja od września planuję zapisać swoje drugie dziecka mam nadzieję, że poziom nauczania w przedszkolu się nie zmienił ;) a jak już to tylko na lepsze jestem ciekawa jak mojemu synkowi tu będzie czy będzie tak zadowolony jak jego starszy brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo podoba mi się, że dzieci czują się kochane, akceptowane i szczęśliwe, do tego wspierane są ich pasje, hobby, zainteresowania czuję, że to przedszkole, to był istny strzał w 10! moje dziecko nigdy nie narzekało na wybór przedszkola, wręcz przeciwnie nie może sie nachwalić życiem przedszkola :) jestem dumna z wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuję na wrzesień zapisać córkę, powiedzcie mi jakie pytania powinnam zadać na spotkaniu z p. dyrektor? czy powinnam wiedzieć coś więcej, czego nie wiem powiem wam, że poczytałam wyłącznie opinie w internecie i rownież wszystko co jest na ich stronie internetowej co sądzicie? powiedzcie mi czy to przedszkole jest otwarte w wakacje? bo wiem, że niektóre tak... i tak sie właśnie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chciałabym wiedzieć, czy jest własna kuchnia, czy mają catering? dla mnie to istotna sprawa pozdrawiam,Arleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają własną kuchnie ;) jedzenie zdrowe, pełne wartościowych składników, więc na pewno będziesz zadowolona ;) czasami catering też jest dobry, ale ja osobiście bardzo się cieszę, że w przedszkolu są kucharki, które przygotowują jedzenie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o to mi własnie chodziło.. mają własną kuchnię to super, bo wtedy dbają o to co podają dzieciom wierzcie mi, że trudno jest w dzisiejszych czasach przedszkole w którym jest domowa kuchnia ;) serio... wszędzie tylko ten catering.. ;/ masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjątkowe przedszkole polecam każdemu kto się nad nim zastanawia placówka jest dobrze wyposażona, do tego ma dla dzieci duzo atrakcji i możliwości dzieci się nie mają tu prawa nudzić polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Wasza miejscowość to chyba jakiś straszny wygwizdów skoro takie tanie przedszkola tam macie. Ale fajnie. Też wolałabym takie opłaty za przedszkole u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ale to jest logiczne, że w większych miejscowościach jak Wawa, czy Poznań, to ceny nie są niskie w mniejszych inaczej się to odbywa , bo jest mniejsze zapotrzebowanie moja rada : przeprowadzić sie do mniejszej miejscowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was wie kiedy będzie rekrutacja na nowy rok przedszkolny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni pisać na facebooku o tym, albo zadzwon, na pewno dowiesz sie wszystkiego dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nauka języków obcych jest w ramach czesnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×