Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ari123

Nie mogę schudnąć

Polecane posty

Mam mały problem mam 17 lat ważę 64kg przy wzroście 163cm więc za chwile może pojawić się mała nadwaga...Czuję się źle z tym ze jestem taka pulchna chciałabym zrzucić na wadzę jednak stosowałam juz tak wiele diet tych racjonalnych i nie,po okołu miesiącu poddaję się a teraz nie mogę wytrzymać dnia bez słodyczy :/ macie moze jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?W czym problem i jak to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste - na samą myśl, że masz się odchudzać pewnie robisz sobie luźny dzień i zjadasz ostatnie słodycze, potem odcinasz się od "zakazanych rzeczy", a człowiek długo nie pociągnie na zakazach, w efekcie poddajesz się i zacyznasz cykl od początku. Proponuję abyś zaczęła się ruszać, zmniejszyła porcje a jak wejdziesz w tryb ćwiczeń to zaczniesz uważać na to co jesz, bo będzie Ci szkoda ładować we własne ciało beznadziejne żarcie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba w pierwszej kolejności postawić na dietę a dopiero później dobierać do niej suplement diety. Ja najpierw ułożyłam sobie jadłospis na cały tydzień, później zamówiłam tabletki Slimcea. Stosuje je 2 miesiąc i schudłam juz 9kg. Ale bez diety pewnie by się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaaaaa 17 letniej dziewczynie polecasz tabletki na odchudzanie- żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie łykam żadnych tabletek...Może jest w tym trochę prawdy z tym ruchem Ale czy mogę zamienić zwykły wysiłek fizyczny ćwiczenia siłownie o to mi chodzi na jakiś taniec na xboxa?Bo w sumie tez sie spala ale nie wiem jaka to różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIda
Poczytajcie o tym, co daje foreverslim - będziecie pod sporym wrażeniem. Ja również bujałam się z kolejnymi genialnymi dietami przez kilka lat. Zadowalające efekty dało dopiero foreverslim, oczywiście w połączeniu z innymi metodami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aril każdy r u c h jest dobry i spala kalorie, nawet spacery, nawet machanie jedna ręka;). Skąd ci przyszło do głowy, że tylko siłownia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś utarło się przekonanie ze tylko ci co chodzą na siłownie są mega zdrowi i chudzi,dziękuje za rady od wczoraj wzięłam się w garść i ćwicze narazie mało ale bd zwiększać wysiłek fizyczny w miare moich możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz slodycze tylko w sobote o 12:00 :) a w pozostale dni i godziny pilnuj diety to dziala. bo jak bedziesz czekac na sobote to 5 dni perfekt.. spadek wagi.. i odechce się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zacznij chodzić, a raczej szybko maszerować, np do albo ze szkoły, chociaż godzinę dziennie. A najlepiej żebys zaczeła biegąć; to spala najwięcej tłuszczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzę z psem na pół godzinne spacery żeby się trochę poruszał więc przy okazji ja też się ruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo fajna forma ruchu na początek;) Teraz tylko ogranicz słodycze i nie będziesz musiała się martwić o wagę. Kilka propozycji jak rzucić słodycze; 1. Nie kupuj, nie ma w domu, nie kusza. Pogadaj z domownikami żeby też to przemyśleli i cię wsparli. 2. Jedz tylko te słodycze, które NAPRAWDĘ, lubisz, które najbardziej ci smakują i na początek raz dziennie, później o dwa dni itd. I tak do jednego dnia w tygodniu. 3. Słodycze zastępuj zdrowymi przekąskami; owoce, owoce suszone, orzechy 4. Lepiej tez zjeść kawałek domowego ciasta (z prawdziwego masła, jajek itp.) niż badziewiaste ciastka z syropem glukozowo- fruktozowym i inną chemią. 5. Zbilansowana dieta ze zdrowymi węglowodanami (owsianka, kasze, razowe pieczywo) zmniejsza ochotę na słodkie Ja stosuję wszystkie te metody i jak mam ochote to raz na jakiś czas kupuje 5 sztuk moich ulubionych cukierków, albo robię ciasto i zjadam kawałek ewentualnie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko mi było pozbyć się 14 kg nadwagi która została mi po dwóch ciążach.Przechodziłam z jednej cudownej diety na drugą.No i niestety nic.Prawda tak że najpierw trzeba sobie poukładać pewne rzeczy w głowie a potem wziąć się za odchudzanie.Teraz jestem na diecie 1800 kal plus Foreverslim. Jeżeli uda mi się schudnąć jeszcze 3 kg zaczne biegać na razie mi trochę ciężko.Waga spada z czego bardzo się cieszę.I mam nadzieję że w końcu uda mi się zrzucić nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w walce o smukla sylwetke bardzo pomógł zakup wlasnego sprzętu treningowego w http://www.abfitness.pl/ Dzieki temu ze mam go u siebie skończyły się wymowki i wreszcie przyszly efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliturka
Ja również dołączam sie do grona osób które stosowałay Foreverslim i są zadowolone z jego działania.Składnik tych tabletek bardzo dobrze wpłyneły na mój cały proces odchudzania.Schudłam 14 kg i nie było to wcale aż takie trudne.Teraz aby nie przytyc regularnie chodzę na basen a jem prawie wszystko tyle tylko że znacznie mniej i nie jem juz po godzinie 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita01
ruch to zawsze zdrowie, więc spokojnie możesz chodzić na dłuższe spacery szybszym tempem i to już na pewno będzie dużo :) ja od tego zaczynałam, potem jeszcze dołączyłam do tego tabletki iqgreen żeby chudnąć szybciej bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria15
mi też udało się schudnąć dzięki tabletkom iqgreen, ruszyły mój metabolizm, a twój po prostu chyba jest ospały i też by mu się przydał jakiś kopniak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zdrowieprzedewszystkim W spisie chemicznych tabletek i proszków wymieniła Pani nasz produkt Alveo, który nie jest w sprzedawany w formie proszku, tabletek. Kolejnym zarzutem postawionym wobec Alveo jest nazwanie go toksycznym, chemicznym oraz trucizną. Alveo naturalnym produktem produkowanym w Kanadzie. Posiada certyfikat KOSHER oraz certyfikat Antydopingowy. Opinie na temat produktu wyraziło wiele polskich związków sportowych, posiadamy również rekomendacje wielu instytutów oraz związków. Być może została Pani wprowadzona w błąd co do Alveo. Jeśli chce Pani sprawdzić dokładne informacje dotyczące produktu zapraszamy na naszą stronę internetową akuna.net Pozdrawiamy Akuna Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZazula
Zanim kupiłam tabletki bardzo długo szukałam odpowiednich tabletek dla siebie.Przeważyły opinie użytkowników Foreverslim w opiniach o Slimcea nie podobało mi sie to że tak agresywnie atakują ludzi mających inne zadanie niż oni.A co do samego Foreverslimu tydzień brania i zmian w diecie i już waga spadła o 1,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia781
Każdy chyba miał ten sam problem przy doborze suplementacji... Ja również długo się wahałam co zamówić przeglądałam setki for i tak zaciekawił mnie African Mango http://szczupla-kobieta.pl ogólnie ma dużo pozytywnych komentarzy więc skusiłam się i nie żałuję bo dzięki niemu moje życie nabrało kolorów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×