Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocka

Singielka..

Polecane posty

Jeśli jesteś dramatycznie zdesperowana, by znaleźć mężczyznę swojego życia, a po latach małżeństwa z pewnością nie może już słuchać wiecznego p********ia Twojego mężulka. Mimo iż od dawna sugerujesz Twojemu facetowi, że jesteś zaniedbywana i zasługujesz na coś lepszego a on na ten moment ma to gdzieś znaczy że czas go olać. Po pierwsze, rozmiar rzeczywiście ma znaczenie. I to niebagatelne. Ale nie ma co się bać będę się nim chwalił na pierwszej randce kładąc go na stół razem z moimi okazałymi genitaliami. Drogie panie, mam na imię Dawid, skończyłem 18 lat. Posiadam sportowy samochód , kawałek ziemi, przystojną lice a z zawodu jestem wojskowym. Marzę o hucznym ślubie, kocham dzieci a poza tym mam kasy jak lodu. W wolnych chwilach lubię pisać na tym forum;) Mówiąc wprost jeśli udało mi się choć trochę wkraść się w Twoją wyobraźnię i masz niemałe życiowe ambicje napisz do mnie e-mail ;) Skontaktuj się ze mną o zobaczysz, co to znaczy bogate życie i gwarantuje, że będzie się kurzyło. x kosela.69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku po 1-wsze jak już jesteś bogaty to byś nie szukał w necie dziewczyny tylko w inny sposób a po drugie to ty nie jesteś bogaty tylko twoi rodzice pisząc że masz tyle lat zakładając ze jesteś ale w to wątpie- pomyśl a później bajeruj prosta zasada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej chlopcze czy tam dziewczynko.. 4lata w wojsku, nie mam zamiaru płacić kobieta albo rzucać się na barowe szlaufy za drinki bo to mnie nie kreci. Mam ochotę poznać jakas spokojna nastolatke albo starsza panią czy tam nawet mamuśkę, która wieczory spędza w zaciszu domowym dla której ciało to świątynia i nie sprzedaje go za banknoty. Jestem przekonany, że tu takie boginie znajdę także nie wtrącaj się jeśli możesz i nie pokazuj swoich podejrzeń.. Nikt tu tandetnego detektywa nie potrzebuję. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich wojskach pracujesz i ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz ziemi, gdzie i skad ja masz? sam kupiles czy dostales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zgorzkniala. Ja nie wyobrazam budzic samej by mnie zawsze rano i wieczorem nie przelecial maz. To ze cie zaniedbuje twoja wina bo sie mowi o wszystkim byc szczerym bez tajemnic. maz byl podczas porodow jest przy kazdym badaniu cipki u ginekologa wie wszystko o mnie ja o nim. Gdy wstydzisz sie meza to masz ze jestes zaniedbywana itp... Bedac u ginekologa i sa okresowe problemy z seksem np. nadzerka usuwania nie mosze mowic bo widzial i wie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś znowu ta zaburzona baba od ginekologów jak idziesz do osiedlowego warzywniaka to tez wszystkim gadasz ze twoj maz jest obecny przy twoich badaniach ginekologicznych? to jedyne co masz do powiedzenia w jakimkolwiek temacie pewnie na imprezach, urodzinach, swietach tez w kolko o tym bredzisz zapraszaja was jeszcze znajomi gdziekolwiek czy maja juz dosc twojej monotematycznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×