Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiadajaca

Zadawajcie pytania panowie, a ja odpowiem

Polecane posty

Gość odpowiadajaca

Witam Panow :) Jestem kobietka i czekam az ktos mi pozadaje jakies pytanka ;) Ktos chetny? Jak tak to prosze pisac tutej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stolec dzisiaj był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMyPanyZrasija
Jest upal, +35 stopni, siedzisz w pracy caly dzien,zmeczona wracasz do domu,sciagasz spodnie i wtedy.... Czy czujesz smrod wlasnej ci//py? Czy doopa tez sie spocila ze palce sie slizgaja w rowie? Czy ktos cie walil w takim stanie? Czy lubisz byc suka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobią kobiety jak już wszyscy mężczyzni sie od nich odwrocą? Beda miec je w d***e za ich wspolczesne aroganckie zachowanie. Jak np. przyjdą wyposzczone musliny i beda ****** co tylko na drzewo nie spieprzy? Nie tylko wiecznie napalone suki ze stale mokrymi c****i i wstawiajace nowe tematy typu: ile jeszcze mi sie tam zmiesci albo jaka najwieksza rzecz mialyscie w pochwie? Tylko wszystkie po kolei , stare,młode,a nawet dzieci? Jak ruskie po wyzwoleniu no co zrobicie? Poprosicie nas o pomoc? A może akurat bedzie głowa bolała nas albo poczujemy się zmuszami i wykorzystywani? Przecież nikt nas nie zmusi spełniac waszych zachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu macie tak naj****e w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cooo? Jak ktos prawde pisze to naj****e w głowie? A całe to gender,pedały adoptujace dzieci, anna grodzka w sejmie to co? Braaaawo trza bić od razu. A mniejszosci narzucają wiekszosciom. To jest madre? Tradycyjny model rodziny trza zdeptać bo zły! Tylko produkcja singli jest pożadana. Bo im dzieci nie chorują i zwolnienia nie biora, tylko jebia w robocie na okraglo za 1300 zyla. A szefo x5 kupuje i kazdemu dziecku wille w krakowie. To jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oni wiedza o życiu. Tylko ile wejdzie, mam małego, mam dużego,mam luzną. Pierdoły jedne tu pisza a drugie na facebooku i chwalą sie nawet jaką kupke dziecko zrobiło i co słychac w rodzinie do 4-tego pokolenia wstecz. Nie ma sie co zloscic. To jest taka banda tłumokow wychodowana przez media ktorym sie wydaje ze sa madrzy po bo amfie dyplom obronili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi DLACZEGO: Jeśli wybierzecie sobie zawód prostytutki, to nie jest dla Was problemem na zimno zaspakajanie facetów dla pieniędzy. A jeśli wybierzecie życie w małżeństwie, to często po kilku latach NIE JESTEŚCIE W STANIE zaspakajać swoich mężów dla ocalenia swego małżeństwa - z tego tylko błahego powodu, że nie daje to już Wam przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
dziś Tak, uwielbiam gdy mężczyzna bierze mnie na ostro. Zawsze jestem tylko jego suko Nie, ja myje się dwa razy na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
dziś hmm... Uwierz, nie każda kobieta to infantylna idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
dziś Nie toleruje k******a. Nie, nie jestem prorodzinna. Nie mogę odpowiedzieć na twoje pytania, gdyż są sprzeczne z moim światopoglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
wczoraj Nie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
dziś Oj, nie! Nie skorzystam, jeżeli chcesz popisać to tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
Ktos tu sie za mnie podaje... :( wczoraj 23.38 nie goscMyPanyZrasija tak, tak, nie, nie 9.02 nie wiem 17.42 nie wiem... I proszę się za mnie nie podawać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
dziś Nie zaśmiecaj mojego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobają ci sie obrzezane penisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
Mężczyźni mam prośbę. ;) Dawajcie zdjęcia penisów i jąder. Uwielbiam mieć jądra na twarzy, ale cóż...ostatnio polowania mi nie idą. Nie podszywaj się pode mnie, bo za to dzisiejszej nocy będziesz jęczeć pode mną za karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
dziś Nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do17:42. Łatwo to mówić w czasach pokoju. Zainteresuj się trochę historia a zrozumiesz do czego zmierzam. Jak armia czerwona szła ze wschodu na zachod to nawet sie kazdy z tych barbarzyncow o swiatopoglad pytał. Brał to co mu się należało i tyle, nie było dyskusji. Jak miał gest to zostawił przy życiu..... W dobie takiego samego zagrożenia troszeczke szacunku dla mezczyzn prosze. To oni beda bronic twojej dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
dziś Tak, tylko takie są apetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
dziś Mój Drogi, piszesz nie na temat. Czy chcesz bym odwiedziła cię w nocy za karę? A wówczas nie odpuszczę dopóki nie spełnisz moich chorych żądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie lubisz napletków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
Moi kochani! Każdy z was jest piękny rudy, blondyn, czarny, szatyn ja wszystkich was chłopaczki całować chcę! Dawajcie więcej pytań. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
dziś Nie, że nie lubię. Jak mężczyzna przystojny to jest mi to obojętne. Ale gdybym mogła wybrać to obrzezany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Cię najbardziej pociąga w obrzezanych? Tylko kwestie higieniczne czy chodzi o coś innego? Jeśli tak to o co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zalozyl mezczyzna i pewnie pedal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
dziś Po prostu są ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes w domu z meżem. Do drzwi dobijają sie musliny. Chca Ciebie i Twoje dwie małe còreczki. Masz świadomosc ze Twoj mezczyzna jest w stanie Cie obronic. Prosisz go o pomoc i przepraszasz za to ze bylas glupia, sluchalas ogolu. Czy dalej tkwisz w swoich przekonaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajaca
dziś Nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×