Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry męski fryzjer w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie, szukam dobrego męskiego fryzjera w Warszawie. Ostatnio nie miałem szczęścia do fryzjerów, mam gęste włosy, trochę siwych, jakoś nie każdy fryzjer sobie radzi. Polecacie jakiś salon lub fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z czystym sumieniem polecam salon In Harmony w Millennium Plaza w Warszawie! Mają tam fajne propozycje dla mężczyzn. Są różne, szybkie zabiegi i doskonałe strzyżenie. Polecą też najlepsze produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów. Pracuję w Millennium Plaza, więc mam blisko. Wpadam do nich raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informację. Byłem przed sylwestrem w In Harmony na strzyżeniu i na męskiej koloryzacji podczas mycia. Fajny zabieg, włosy odświeżone, siwizny tak nie widać, jest w porządku. Przekonałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I faktycznie ten zabieg pomaga ukryć siwiznę? I nie trzeba siedzieć z tym "towarem" i folią na głowie tak jak babki siedzą? Przejdę się do tego In Harmony, żeby zobaczyć jak to wygląda. Jeśli tak jak mówisz, to może być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak? Byłeś w In Harmony? Pytałeś o tę męską koloryzację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jak bardzo dobry. Czajka ma swoje atelie w Centrum. Ale ceny powalają. Raz tylko byłam i za cięcię z farbowaniem zapłaciłam 450zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, byłem w tym In Harmony! I akurat mieli okienko, bo ktoś przełożył wizytę, więc przyjęli mnie od razu. W sumie ta koloryzacje to nic wielkiego - zapieniają podczas mycia jakiś preparat i już. Ale włosy faktycznie nabierają koloru i siwe już nie są tak widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Polecam Panią Monike w salonie Wioletta Narkowicz atelier 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×