Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Włosy na brodawkach

Polecane posty

Gość gość

Hej mam 19 lat i rosną mi włosy na brodawkach. tak około 10-15 włosków na każdej piersi. Strasznie mnie to denerwuje i chciałabym wiedzieć czy dużo jest takich kobiet jak ja no i czy je golicie. Ja jak tylko je zauważyłam to od razu zaczęłam regularnie golić. Tylko w zeszłą zimę nie goliłam przez około 4 miesiące i urosły tak mniej więcej 3-4cm. Jak jest u was dziewczyny. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawdopodobnie zaburzenia hormonalne. Czy tylko tam włoski rosną? Masz trądzik i zanik miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne bo w brodawkach jest duzo melaniny. Ale nie gol lepiej pensetka wyrwij po co golic jak nastepny dzien odrastajam to rylko pare wlosow. Tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalka ja też mam kilka włosków na brodawkach i nie ma czego się wstydzić. nie golę ich bo mojemu się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma racje rzejdzie ci .......... A tak poważnie to sie nie przejmuj i napewno nie gól tylko albo depilacia u kosmetyczki albo wyrywaj. Jak bedziesz golic to odrosna i beda wieksze i twarde. Mi osobiscie takie kilka wloskow nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pierrolcie bo włosy na piersiach kobiety to nie jest normalne. To hirsutyzm:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×