Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jazgier25

Rozwód bez orzekania o winie jakie uzasadnienie, czy ktoś pomoże ?

Polecane posty

Witam . Jestem po ślubie 4 lata i od 2 lat nie jestem z mężem mieszkamy osobno . Chce złożyć wniosek o rozwód, dogadaliśmy się że będzie bez orzekania o winie. On niczym się nie interesuje i karze mi wszystko samej załatwiać . Nie stać mnie na prawników a chce go dobrze napisać by jak najszybciej wyznaczono rozprawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz tak: Jako prawowita żona nie mogę dać dopy nikomu innemu jak tylko mężowi. A bardzo bym tego chciała. Proszę wysoki sąd o rozwód, żebym mogła dopy dawać komu tylko zechcę. (tylko sie nie wysyp że już dajesz dopy na lewo). Trzymam ksiutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzory pozwów masz w sieci, a uzasadnienia nikt za ciebie nie napisze nie wiedząc co było powodem rozstania. W uzasadnieniu piszesz co było powodem rozpadu związku, no coś w stylu "strony zawarły związek małżeński w roku, niestety dość szybko z powodu różnic charakterów nastąpił rozkład pożycia. Od 2 lat strony nie zamieszkują razem, nie prowadzą wspólnego gospodarstwa domowego, całkowicie zerwały się więzi emocjonalne i obie strony nie widzą szans na pojednanie. " To wystarczy do pozwu (o ile nie macie dzieci). Sąd dopyta o szczegóły na sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powiesz ze dlugo juz nie uprawiasz seksu z mezem to dostaniesz szybko rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozprawa rozwodowa. Są pyta jazgier25: - od jak dawna nie uprawia pani sexu? jazgier25 - od 2 godzin, wysoki sądzie sąd - niestety pani jazgier25. Nie ma podstaw do orzeczenia rozwodu. Szczególnie bez orzekania o winie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×