Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziecko skoczyło mi na brzuch co robić

Polecane posty

Gość gość

Starszy synek nagle, niespodziewanie skoczyl mi na brzuch, a w zasadzie na niego usiadł. Waży 16 kg. Jestem w 22 t.c. sama w domu, mąż bedzie za 1,5 godziny. Czuje miejsce, na które skoczyl. Czekam na ruchy dziecka, ale na razie nic. Bylo to 15 minut temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki fajny wynalazek, moze nie słyszałaś- taksówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie powinno się nic stać dziecku. Zjedz cos słodkiego, poloz się i czekaj na ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjedz albo lepiej wypij cos slodkiego i polez troche. powinno sie poruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poloz sie spokojnie,odczekaj 10 min do 15 i z jednej z drugiej strony brzucha( boku) lekko szturchnij..jezeli nie poczujesz ruchow jedz do szpitala,ale nie panikuj,spokojnie teraz sie poloz nogi w gorze,wlacz sobie film,muzyke,tv i lekko szturchnij po 15 minutach w prawy lub lewy bok i sie nie stresuj kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sie nie stalo nie boj sie,boze co za ludzie tu siedza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się, aby 22-tyg. dziecko zareagowalo na szturchanie... A poza tym też uważam, ze nie powinnaś panikować. To jeszcze nie taka wysoka ciąża, więc dziecko jest dobrze schowane i chronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi przy porodzie 18 lat temu,trzech doroslych mezczyzn( lekarzy),na brzuch sie rzucalo i syn urodzil sie "jedynie"z dwoma peknietymi obojczykami x autorko jakm po 15 minutach nie poczujesz ruchow po szturchnieciach z boku( pewnie maly /mala znowu spi),to jedz na wszelki wypadek na ostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonilam do lekarza, powiedzial zeby w razie skurczy wziąć nospę i liczyć ruchy. A jesli ich nie bedzie to do szpitala. Najadlem sie cukierków, rusza się mały. bylam tak zdenerwowana, ze wpadlam w panike. Dziekuje wam bardzo, że odpisałyście. Wrednych wpisów nie komentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja swojego syna,musialam budzic szturchaniem bo od kiedy zaczelam czuc ruchy po prostu non stop spal:D,co mnie i lekarzy niepokolilo :D i zostalo mu to do dzsisiaj,ze szturchania jak spi nie lubi :D,dodam ze od momentu urodzenia sie,tylko spal,jadl i nigdy nie budzil mnie majac nawet tydzien przed 11.30 :D,na co moja mama stwierdzila:"ty to masz zawsze dobrze" :D i tak jesty do dzisiaj,a glownie aktywnosc plodu byla w nocy czego nie czulam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uff 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podobnie bylam w 8 miesiacu ciazy i spalam z 7 letnia corka w nocy niechcacy kopnela mnie w brzuch ,obie sie obudzilysmy.Bardzo sie balam ,wszystko dobrze sie skonczylo..Rozumiem twoje obawy ...jedz lepiej na ostry dyzur ,lub zadzwon i zapytaj co masz robic w takiej sytuacji.trzymam kciuki ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej no kurde, dziecko chyba ma 5-6 lat patrząc na wage i weź mu przetłumacz ,ze rzucanie się na brzuch, siadanie na brzuch to już przeginka. Co te wasze dzieci z was robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma 2 lata i 8 miesięcy. Jest bardzo wysoki tak jak my z mężem. On wie, że w brzuchu jest braciszek, ale pewnych zachowań jeszcze nie jestem w stanie u niego przewidziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalna waga na 3-4 lata. Moj syn ma prawie 3 i pol roku i wazy 17 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 23 tyg potknelam sie i z calym impetem przewrocilam na brzuch.Z dzieckiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko jaki grubas z tego twojego dziecka :O nie ma 3 lat a waży już jak prosiak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ty jesteś nienormalny czlowieku! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×