Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja ja jaaa

Co zrobić proszę pomóżcie

Polecane posty

Gość ja ja jaaa

Cześć:) proszę pomóżcie. Moja szefowa ma dwa sklepy. W jednym sklepie jest nas tylko dwie ja i kolezanka. Same zamawiany towar i wogole szefowe przyjeżdżają tylko w sobote po dokumenty i pieniądze. Więcej siedzib w tym drugim większym sklepie. To jest rodzinny interes mama i 3 córki. Końcem sierpnia zadzwoniła do mnie że kolezanka się zwalnia i czy bym przychodziła tam do nich. Zgodziłam się bo pracuje na pół etatu więc parę groszy zawsze się przyda. Na początku się cieszyłam ale teraz jestem juz wykonczona tym. Ciągle wstaje o 5 rano jade do jednego sklepu później do drugiego i tak codziennie. Chce zrezygnowac z tego dodatkowego sklepu ale ja mam taki głupi charakter że brakuje mi odwagi kiedyś pojechalam że powiem dostałam takiej blokady że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij wypowiedzenie pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz nauczyć sie mówić Nie,i to stanowczo,porozmawiaj z szefową na spokojnie,że jesteś przemęczona,nie dajesz rady,na dwa sklepy,nie jestes komputerem,szefowa powinna to uszanować,niech przyjmą jeszcze jedną osobę,koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja jaa
Tylko nie chce całkowicie rezygnować z tej pracy tylko z tego drugiego sklepu. Tam żadnej umowy nie podpisywałam. Tam ciężko mi nawet wolne wziasc. Dziś chciałam wolne bo muszę jechać do lekarza. W sobote dzwonilam do drugiego sklepu nikt nie odbierał. Więc wczoraj pisze sms do szefowej że dzwonilam i że nie dam rady przyjsc a ona że nikt nie dzwonila i mam tak zrobić żeby dziś być i to tylko na 2h jade na wieczór 18 i do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja jaa
Wiem że muszę. Jade do pracy naladowana tym że wkońcuu porozmawiam z szefowa wchodzę do sklepu i totalny zawias nie dam rady ani jednego slowa powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja jaa
Jednak szefowa nie zrozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×