Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3,5 latka

Polecane posty

Gość gość

moja corka ma 3,5 roku, od ok roku nie sika w pieluchy, w nocy tez bez, tylko kupa do pieluchy( corka nie miala problemow z wyproznianiem). Teraz pieluchy sie skonczyly, chce ja oduczyc robic kupe do pieluchy, dzis jej sie chciala ale nic z tego. Nie wiem jak ja przekonac? co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.5 latka robiące qpe w pieluchę.. swiat oszalał jakie leniwe dzieci mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3,5 pół roku ma i jeszcze wali w pieluchy? Ty poważna jesteś? Dziecko 3,5 letnie przecież już dawno rozumie i wie kiedy jej sie chce siku i kupr i zwyczajnie tłumaczy sie jej ze trzeba kupkę robić do kibelka czy tam na nocnik i żeby wolała. Raz drugi narobi w gacie i w końcu zawołała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:12 to raczej wina matki a nie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie 4 letnie dziecko s******e pod siebie pomjajac jakies zaburzenia, czy choroby to jest dla mnie ewidentny objaw lenistwa i wygody i dziecka czy rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze no nie wiem co robic, ona zaraz w histerie wpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
a weź przestan, Ja wtedy to dopiero dałabym dzieckakowi prawdziwy powód do histeryzowania, no litości no!1 dziecko urzadza ci sceny bo ma kaprys zrobić kupe do pieluchy? może nich jeszcze zacznie ci srac na twoją poduszke i histerie urzadzac ,gdy zaproponujesz sedes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpada w histerii ale to twoje zaniedbanie.skoro siku robi do kibelka to kupę tez się nauczy. Musisz tłumaczyć ze jest duża dziewczynka,a duże dziewczynki robią do kibelka. Trzeba być konsekwentna i nie odpuszczać. Nie reagować na histerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ja za miekka jestem i tu jest chyba problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:29 niestety ale jak nie będziesz konsekwentna to córka ci wejdzie na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz powoli wchodzi, zrobilam blad bo dlugo bylam w szpitalu i chcialam jej to wynagrodzic:( eh teraz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to musisz naprawić błąd. Pamiętaj żeby podchodzić do tego spokojnie,nie krzyczec. Tłumaczyć. Ze jest duża, że dzieci juz robią do kibelka i ze mamusia byłaby szczęśliwa jakby ona tez robiła. Nie zakładaj pieluchy nawet jak będzie histeryzowac.żadnego uginania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak musze zrobic,a jak zacznie walic w gacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bedziesz prala... co za glupie pytanie. Ogarnij sie bo jestes matka a jestes rozmemlana na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:52 no to będziesz prala i dalej tłumaczyła. Do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boshe moja 3,5 latka jak by mi takie cyry odwalała to nie wiem co bym zrobiła. ona też późno się oduczyła bo dokładnie 14 mies temu ale naprawdę od tego momentu nie da sobie pieluchy na tyłek założyć. ale znam podobny przypadek 4 latka który srał tylko w pampersy i sikał do wiadereczka w pokoji. w jednej rece matka trzymała mu siuraka a w drugiej to wiadereczko. bo ona swojego synusia stresować nie chciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam przypadek ze 5 latek szedł do kata za kanapę srac w salonie..wszyscy wtedy musieli wychodzić z pokoju! Żeby on mógł się w spokoju wysrać w pieluche..czacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×