Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wlosy w miejscu intymnym

Polecane posty

Gość gość

Mam chlopaka od trzech miesiecy, oboje mamy po 26 lat. Nie gole sie tam na dole, bo mam wtedy nawracajace zapalenie pecherza i podrazniona skore. Czasem tak bardziej przycinam tam wlosy, zeby nie miec nie wiadomo jakiego buszu. Ogolnie mam opory przed rozchylaniem nog przed moim chlopakiem chociaz wiem, ze wszysrko ze mna w porzadku. Od tygodnia jakos mam grzybice pochwy. I w zwiazku z tym dzisiaj zrobilo mi sie strasznie przykro, bo moj chlopak powiedzial ze powinnam sie tam ogolic ( juz od dawna mito prawie codziennie topowtarza ze chce zebym tamsie ogolila) bo pewnie sie tam pssozyty zalegly i juz mi sietam kita jakas zrobila?? Mowil to z takim obrzydzeniem; ( myje siNie gole sie tam na dole, bo mam wtedy nawracajace zapalenie pecherza i podrazniona skore. Czasem tak bardziej przycinam tam wlosy, zeby nie miec nie wiadomo jakiego buszu. Ogolnie mam opory przed rozchylaniem nog przed moim chlopakiem chociaz wiem, ze wszysrko ze mna w porzadku. Od tygodnia jakos mam grzybice pochwy. I w zwiazku z tym dzisiaj zrobilo mi sie strasznie przykro, bo moj chlopak powiedzial ze powinnam sie tam ogolic ( juz od dawna mito prawie codziennie topowtarza ze chce zebym tamsie ogolila) bo pewnie sie tam pssozyty zalegly i juz mi sietam kita jakas zrobila?? Mowil to z takim obrzydzeniem; ( myje sie tam codziennie wiec nie wiem jakie pasozyty. Ale nic nie dalam po sobie poznac ze przykro mi sie zrobilo i chyba juz sie do niego nie odezwe bo po co, skoro on sie mnie tam brzydzi; ( co otym myslicie?e tam codziennie wiec nie wiem jakie pasozyty. Ale nic nie dalam po sobie poznac ze przykro mi sie zrobilo i chyba juz sie do niego nie odezwe bo po co, skoro on sie mnie tam brzydzi; ( co otym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam chlopaka od trzech miesiecy, oboje mamy po 26 lat. Nie gole sie tam na dole, bo mam wtedy nawracajace zapalenie pecherza i podrazniona skore. Czasem tak bardziej przycinam tam wlosy, zeby nie miec nie wiadomo jakiego buszu. Ogolnie mam opory przed rozchylaniem nog przed moim chlopakiem chociaz wiem, ze wszysrko ze mna w porzadku. Od tygodnia jakos mam grzybice pochwy. I w zwiazku z tym dzisiaj zrobilo mi sie strasznie przykro, bo moj chlopak powiedzial ze powinnam sie tam ogolic ( juz od dawna mito prawie codziennie topowtarza ze chce zebym tamsie ogolila) bo pewnie sie tam pssozyty zalegly i juz mi sietam kita jakas zrobila?? Mowil to z takim obrzydzeniem; ( myje sie tam codziennie wiec nie wiem jakie pasozyty. Ale nic nie dalam po sobie poznac ze przykro mi sie zrobilo i chyba juz sie do niego nie odezwe bo po co, skoro on sie mnie tam brzydzi; ( co otym myslicie?e tam codziennie wiec nie wiem jakie pasozyty. Ale nic nie dalam po sobie poznac ze przykro mi sie zrobilo i chyba juz sie do niego nie odezwe bo po co, skoro on sie mnie tam brzydzi; ( co otym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×