Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pokoje Pelikan Karwia Ostrowo OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Polecacie? Nie polecacie? I dlaczego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś ofertę tych pokoi? Ja do Karwii jeżdżę od kilku lat, ale tej miejscówki nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam ich strony w necie niestety, natomiast wiem, ze jest fajnie. byliśmy w tym roku po raz pierwszym i z czystym sumieniem polecam radzę jednak rezerwować pokój o wiele wcześniej , bo później jest z tym naprawdę problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielkaa54
Dlatego my już zarezerwowaliśmy na następne wakacje i już mamy zaklepane :D miejsce fajne, szczególnie dla rodzin z dziećmi moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko szkoda, ze tak daleko do morza... ale coś za coś :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie mi, ile kosztuje nocleg w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zależności kiedy chcesz przyjechać my w wakacje płaciliśmy najwięcej czyli 40 zł za osobę, ale to i tak nie duża suma jak na takie warunki lokalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my byliśmy 2 lata temu i się nam bardzo podobało :) byliśmy z dzieckiem, które miało dużo atrakcji na terenie obiektu z pewnością przyjedziemy tutaj ponownie za jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super ceny, byliśmy w zeszłym roku i było super a w tym roku mam nadzieję, że również będziemy zadowoleni :) polecamy każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ceny są naprawdę w porządku, dlatego nie dziwię się, że jest tak trudno zarezerwować sobie nocleg już teraz są problemy, a co dopiero później na szczęście my już mamy miejsce zarezerwowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowaliśmy się opiniami w internecie i wybraliśmy to miejsce powiem wam, że było ZAJEEEE....FAJNIE!!! urlop nad polskim morzem może być udany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nas trochę odpychała miejscowość na początku, bo kojarzyło nam się z jakąś wsią, ale w gruncie rzeczy wybór Pelikana okazał sie być słuszny, bo nie pamiętam byśmy kiedykolwiek byli tak zadowoleni z urlopu nad polskim morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładnie czysto, intymnie, rodzinnie, no i przede wszystkim niedrogo jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ten obiekt czynny jest również we wrześniu? planujemy wybrać sie jakoś pod koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, to obiekt jest czynny do połowy września, ale moze się coś zmienilo - zadzwoń i sie dowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety obiekt nie jest czynny przez caly rok - szkoda bo chętnie wybrałabym sie tu w tym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi być pięknie jesienią i zimą nad morzem co do miejsca - nie mam zastrzeżeń, dla mnie numer jeden w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że jest dużo ciekawych i tanich noclegów nad polskim morzem,ale jednak Pokoje Pelikan przekonują mnie najbardziej ponieważ jest tu niesamowicie rodzinny klimat, sprzęt plażowy, duży ogrodzony obiekt, spokojna okolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×