Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Stanisław Kramarczyk bioenergoterapeuta

Polecane posty

Gość gość
Czym leczy, boję się nie sprawdzonych medycznie leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia

Chodzi mi o zabiegi na odległość a dokładniej o cenę. Wydaje mi się jeśli jest tak dobrym jak piszecie to dlaczego tak mało bierze za wizytę, to jest śmieszna kwota. Wiesia z Brazylia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globtroter

U was w Brazyli macie świetnego uzdrawiacza Jana,nie bliżej ci do niego?🌎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia

Pytałam się o zabieg odlegosciowy u tego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dużo czytam artykułów o niemedycznych leczeniach ale mało jest o problemach z kręgosłupem. W kilku pojawiało się nazwisko Kramarczyk, czy wśród osób przegladajacych forum są tacy które u niego się leczyły i z jakim rezultatem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

W 2016r. zachorowałam na dyskopatie. Leczyłam się u kilkunastu specjalistów, zabiegi łącznie z sanatorium ale choroba się posuwała. Myślałam że zostanę inwalidką, coraz większe kłopoty z nogami i przy tym ogromny ból. Koleżanka dala mi adres na gabinet w Krzeszowicach i skorzystałam bez wiary że coś mi pomoże. Po kilku wizytach przestały mi dokuczać te niesamowite bóle, miałam lepsze samopoczucie. Po kilku miesiącach miałam tak dużą poprawę że przetańczyłam całą noc na weselu brata. Gdy robiłam kontrolne badania lekarze byli zszokowani, jak mój organizm mógł tego dokonać. A do wcześniejszego pytania dot. leczenia na odległość to mój partner obecnie korzysta z takiej terapii na problemy z erekcją i jest bardzo zadowolony i ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia

Zabierałam głos pewien czas temu, mimo wszystko podjęłam się leczenia na odległość i jestem z tego zadowolona. Tylko gdy będziecie się leczyć taka metodą nie róbcie długich przerw zauważyłam po sobie. 5 lub 6 dniowa przerwa między zabiegami to lepiej nie zaczynać bo skutki są mizerne. W maju będę w Polsce i też zrobię sobie serię zabiegów. Całuski dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam może nietypowe pytanie,minęło kilka miesięcy jak był mąż u pana stanisława ale w międzyczasie poszukałam mu bliżej bioenergoterapeutkę. Są marne efekty leczenia i chcieliśmy wrócić do niego. Czy pozna że korzystaliśmy z pomocy u innej czy lepiej na początku powiedzieć? Trochę się boję że może odmówić, czytałam w necie że nie podjął się leczenie po kimś bo stwierdził więcej było szkody niż pomocy i jest za późno na jego pomoc.

Kinga P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy myślisz wrócić do leczenia tam gdzie wcześniej to ja powiedziałabym podczas rozmowy na początku. Lepiej wiedzieć jaka podejmie decyzję. Myślę że Wam nie odmówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do ostatniego wpisu, dziękuję za radę. Przedzwonilam i powiedziałam cała prawdę, wyczulam że gość zrozumiał i już jesteśmy umówieni na leczenie. Myślałam napisać mojego maila ale nie wiem czy zechcialaby Pani ze mna popisać a jeszcze nie wiem czy Pani się tam leczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem inną kobieta...

Kilka razy zabierałam głos na kafeterii pytając o różne rzeczy. Teraz dopiero zrozumiałam, kto pyta nie błądzi. Zaufaliśmy z partnerem waszym opiniom i spostrzeżeniom w stosunku do metod leczenia u uzdrowiciela Stanisława Kramarczyk. Na dzień dzisiejszy mój partner jest zdrowy, po wszystkich badaniach wykonywanych przez kilka miesięcy. Nie pisałam wcześniej mimo że pierwsze dobre wyniki były w grudniu, ale pisząc i polecając osobę której powierza się zdrowie trzeba być maksymalnie pewnym tego. Nie wspomniałam że walczyliśmy z rakiem prostaty z przerzutami. Teraz jestem pewna, że możemy polecić tą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy pomaga w chorobach psychicznych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie słyszałam żeby leczył takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bio

Wiara czyni cuda, i nie trzeba do tego żadnego bio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiadomo że bez wiary w uzdrowienie nie ma sensu iść do bio. Kilka lat do tyłu zaufałam i do tego czasu jestem zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bio

Czytaj z zrozumieniem. Wystarczy wiara, nie trzeba iść do bio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zawsze wystarczy wiara! Dlatego na naszej drodze są ludzie skierowani do nas żeby pomagać, między innymi taki  jak w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do nas, czyli reklama jak nic😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Stanach korzystałam z usług różnych ludzi leczących ziołami, med dalekiego wschodu jak również szamana. W ciągu 40 lat to mi starczalo w zyciu aż miesiąc temu dowiedziałam się że jestem chora na nowotwór kości. Przeglądając net parę razy był wpis o panu z Krzeszowice w Polsce który podejmuje się takich ciężkich przypadków. Interesują mnie odpisy od osób które tam się leczyły. Proszę czy są takie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam w rodzinie dwa przypadki leczenia w Krzeszowicach. Moja siostra starała się o dziecko i trafiła tam i jej się udało. W tym okresie myślałam że to przypadek. Będąc i pracujac w Austrii miałam ogromny problem z kręgosłupem i też leczyłam sie u niego. Odnowił mi kręgosłup i teraz nie czuje bólu. Ktoś powie sami ci przeszło a ja wiem kto mi pomógł. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prosze o aktualny numer telefonu do Pana Stanisława Kramarczyk. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzs

Nikt ci tu nie poda numeru telefonu bo to niezgodne z regulaminem. W necie bez problemu znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdebski

Ja znam z Opola bardzo dobrego człowieka, pan Romuald Statkiewicz - uzdrowiciel. Nie raz pomógł mojej rodzinie w różnych przypadkach zdrowotnych, także mam do niego duże zaufanie i go cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest masa uzdrowicieli, jak w takim gąszczu znajść najlepszego?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest masa uzdrowicieli, jak w takim gąszczu znajść najlepszego?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kachaa

Byłam trzy razy na wizycie z niewydolnością nerek. Mam pytanie czy są osoby które leczyły takie schorzenie u S. Kaczmarczyka z jakim skutkiem i ile potrzeba wizyt żeby był efekt. 

Miłego dnia Katarzyna W. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przez przypadek wpadłam na wpis o nerkach, ostatni w tym temacie. Mój przypadek dotyczył nerki lewej a mówiąc ściślej raka nerki. Przyjechałam do Kramarczyka prawdopodobnie w ostatniej chwili, żeby uratować nerkę.Udało mi się ,ale to było bardzo duże poświęcenie i trochę mnie to kosztowało. Przez pół roku miałam dość często wizyty, następnie coraz rzadziej aż do całkowitego wyleczenia. Chorowałam na przełomie 2013/2014r. a teraz czuję się bardzo dobrze i tylko co pewien czas jadę żeby sprawdził czy wszystko jest ok, ewentualnie wcześnie wychwycił zmiany. Tak sobie myślę że nie powróci do mnie ten koszmar przez który przechodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ta, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,  czy jest tu ktoś kto przechodził dłuższe leczenie u pana Kramarczyka? Proszę o odzew, chciałbym zapytać o kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×