Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

Gość Stary Satyr
Wierz lub nie, ale nawet trymerem potrafię sobie skórkę zaciąć. Szczególnie na mosznie. Wolę golenie bo z kremem mniej podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli koleżanka mówiła to mówiła a nie z mojego doświadczenia Sakura ja jestem gładki na twarzy. Stary zmien maszynkę bo sobie kiedyś utniesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi mi do głowy jeszcze jedynie depilacja bez konieczności używania maszynki:) Zimny wiem ale czy od Ciebie mogę wymagać...czegoś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są kremy do depilacji na zimno, ale ich raczej trzeba szukać pośród kosmetyków dla kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ale się rozochociłeś Zimny:P czego byś ode mnie nie wymagał to i tak będzie zbyt wiele...bo ja leniwa jestem;) Udanego popołudnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Wanda podobno ma faceta i to z kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że brakowało Ci "Mikołaja". Ale skoro piszesz "chyba mam" to wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko Wandzia dlatego "chyba" nie dziwi :D want to want me 2015.11.27 Dla mojego jedynego usta.gif po prostu za to, że jesteś serduszko.gif http://youtu.be/AJtDXIazrMo want to want me 2015.11.27 Wczoraj robiłam sobie żarty. A nie, sorry, mi nie wolno. Mój facet. Czyta to forum. Nawet więcej niż czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda w twoim przypadku trzeba sprawdzać co godzinę czy facet jeszcze jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawne.prawie się usmiechnelam.Tak sobie to tłumacz :) Ty przecież wiesz lepiej :) zaraz się dowiem od Ciebie, że już nie mam faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To want jest z Wawa czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest Krwisty? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy dobrze myślacy wie,że nie masz faceta tylko cały czas kręcisz dziewczynko z zapałkami szopkę bożonarodzeniową. całe forum ma z ciebie bęke bos ani mądra ani ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want to want me
Zimny proszę Cię przecież ja nie jestem ani mądra ani ładna :P P.S.wylogowuje mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co chodzi? Raz piszesz, że masz, raz że nie wiesz. Może masz takie specjalne poczucie humoru. Ale z drugiej strony, pamiętając twoje szopki z Krwistym czy Ajgorem obstawiam, że raczej masz w głowie siano i w realu jesteś dzieckiem specjalnej troski, bo nikt dorosły tak się nie zachowuje. Dlatego nie będę nabijać się z Ciebie a wysyłam gorące życzenia zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandzia wreszcie na temat, takie nic jak Ty pisze o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wytłumacz to Zimny, pamiętając że wszyscy jesteśmy dorośli, Ty chyba rozumiesz więcej: want to want me 2015.07.20 Ja Ciebie nie mam prawa nawet prosić o nic. Zrobiłam bardzo bardzo źle. Chciałabym to wyjaśnić z Tobą i spróbować jeszcze raz,ale będę czekać czy się zgodzisz na to kiedykolwiek. A następnego dnia olewanie faceta i bieganie za innym? Za dwa tygodnie miała podobno jeszcze innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×