Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 16nasto letnia mama

Dzieci a... zabawy łóżkowe

Polecane posty

Gość 16nasto letnia mama

Witajcie forumowiczki. Ja z tematem do raczej luźnej dyskusji niż jakiejkolwiek konkretnej odpowiedzi na pytanie. Prosiłabym tylko o nie krytykowanie mojego stylu życia, ponieważ mi taki układ pasuje i jestem szczęśliwa w moim związku. Ale do rzeczy. Jak napisałam w temacie chodzi o zabawy łóżkowe. W moim wypadku jest to spanking ( w połączeniu z dd, ale to już raczej zabawą nie jest), a jeśli któraś z was o tym słyszała, albo czytała, to wie, że jest to raczej głośna zabawa ;) I tu pojawia się jeden problem, do którego również nawiązałam w temacie. Razem z mężem mamy 3 dzieci ( 7, 5 i 3 lata), które jak wiadomo łażą zawziecie po domu noca i udając nietoperki, nasłuchują co się dzieje :) Jak nie trudno się domyślić, mi i mężowi często coraz trudniej ukryć przed pociechami co robimy w sypialni, a wysłanie do wujka, cioci, baci, dziadka za każdym razem, jak chcemy się bawić jest raczej bez sensu. I tu pytanie do was. Jak u was wygląda pogodzenie posiadania dzieci z odrobiną szaleństwa w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×