Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ufacie opiniom na porównywarkach cen?

Polecane posty

Gość gość

Coraz więcej się słyszy o zmanipulowanych opiniach na ceneo itp. Czy wy czytacie te opinie? A jeśli tak to im ufacie, czy może tak z przymrużeniem oka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś wchodziłam i czytałam, ale teraz już nie wierze tym opiniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleneczka88
Na ceneo przeglądam sobie produkty bo jest ich sporo, ale opinii tam nie sprawdzam. Wolę zapytać koleżanki czy rodzinę, ciekawą opcją też jest http://justask.pl, gdzie logujesz się ze znajomymi i ch znajomymi i możesz liczyć na wiarygodne opinie, a nie jakieś nie wiadomo skąd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się zgodzić z opiniami, że nie można ufać nikomu w internecie. Owszem czytając art. trzeba mieć na uwadze, że większość jest sponsorowana, zakupiona czy w inny sposób zmanipulowana. Problem jest taki że z jakiegoś źródła informację brać trzeba a najgorszym rozwiązaniem z możliwych jest branie ich z forum, niestety na 10 odpowiedzi 1 będzie przydatna, 3 będą udowadniać że jest kompletnie błędna, 2 będą zachwalać sponsorowany produkt.. reszta losowo. Trzeba niestety być świadomym klientem, nie wolno zostawiać nic przypadkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi opiniami jest rożnie, sama wielokrotnie znalazłam rozbieżności jak kupowałam pralkę z panasonica. Ceneo wcale nie wskazywało najtańszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×