Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olcia955

Wstydzicie sie nagości przed rodzeństwem?

Polecane posty

Gość Olcia955

Witajcie Długo nie miałam z kim na ten temat pogadać.. Słuchajcie, nie chcę zbytnio się rozpisywać, chciałabym tylko abyście odpowiedzieli mi na takie zagadnienia Jeśli macie rodzeństwo starsze lub mlodsze i macie wspólny pokój, czy rozbieracie się wieczorem przy sobie do naga? Czy jeśli jesteś dziewczyna i masz pokoj z młodszym albo starszym bratem i ściągasz wieczorem bieliznę by przebrać się w piżamę a brat jest w tym czasie w pokoju – zdejmujesz majtki przy nim bez zasłaniania się?; zasłaniasz się?; czy zawsze wychodzisz przebrać się do łazienki…? Czy jeśli Twój brat, ściąga slipy, by założyć piżamę – zasłania się, czy nie? a jeśli nie – to czy zdarzyło się, że zdjął majtki przy Tobie gdy miał wzwód…? Czy jeśli jesteś chlopakiem, a twoja siostra czyta w pokoju książkę a ty przebierasz się w piżamę –ścigasz majtki bez krempacji, czy się zasłaniasz? Jak to jest u Was…? Bardzo proszę… - Powiedzcie mi, jak jest u Was z tymi sprawami, jeżeli macie wspólne pokoje… Albo czy przydazyly wam sie juz jakies nagie wpadki.. ja raz weszlam bratu do lazienki jak sie kapal ale od razu wyszlam. Widzialam jego malego xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę stary jednak pozwolę sobie odpowiedzieć. 

Ja miałem brata i siostrę było nas 3 łącznie. Mieliśmy swoje pokoje każdy swój ale zdarzało się ze widywaliśmy się przebeiraliśmy się przy sobie było to normalne. Dorastaliśmy tak, ja widywałem siostrę która była o rok młodsza a ona mnie. Brat który był o 2 lata młodszy również mnie tak widywał. Ja pierwszy dojrzewałem widomo gdyż byłem najstarszy i oni widywali moje zmiany w ciele wiedzieli co się stanie i z nimi. Jednym słowem żywe lekcje biologi. Kiedyś gdy masowałem się siostra dotknęła mnie i spytała czy może mi to zrobić zgodziłem się. Nigdy nie zakrywałem  nagości ani rodzeństwo było to normalne. Było tak cały czas. Wyprowadziłem się z domu w wieku 23 lat jednak jeśli nawet przyjeżdżałem i tak widywałem nagie i dorodne piersi siostry oraz jej myszke i małego brata a oni moje. Wiem rozpisałem się jendyk słowem nigdy nie krępowaliśmi się siebie i nadal nie krępujemy mimo że mamy już rodziny. A tobie daje Dobra radę i wszstkim którzy to czytają nie wstydzicie się rodzeństwa wiem że może to być trudne dla niektórych ale nic w tym wstydliwego to tylko wasi bracia i siostry nikt inny nie wstydźcie się siebie nie dopuszczajcie do takich sytuacji że wjedzie wam ktoś gdy się myjecie i obie strony są zawstydzone. Takich sytuacji pomiędzy rodzeństwem nie powinno być. Wiem że niktoryz mają inne zdanie ale takie jest przynajmniej moje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że to naturalne, przecież nagość jest czymś naturalnym a nawet pięknym. W ogóle w rodzinie nie powinien to być temat tabu ale po prostu naturalność. Tak uważam i tak to traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×