Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samiiis

Wasze miłe lub niemiłe wrażenia po pierwszej depilacji Cipki Penisa

Polecane posty

Gość Samiiis

U mnie to było na 1 roku studiów , wróciłem z imprezki nakręcony niespełniony po paru piwkach. Stwierdziłem ze ogole sobie jajka Wziąłem kolegi piankę do golenia zamknąłem sie w łazience i usiadłem na sedesie i zacząłem Trwało z godzinę zanim sie nameczylem w pozbyciu owłosienia po czym gładkiego czystego na oliwkowalem Tak mi sie miło zrobiło ze zaraz stał jak maszt masowałem po same jajka aż osiągnąłem orgazm Rano słyszę jak kolęs wyzywa kto mu piankę zużył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja to wyrwanie z cebulką włosów.. Ty się ogoliłes. O brodzie tez mówisz ze ją depilujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiiis
U mnie to było na 1 roku studiów , wróciłem z imprezki nakręcony niespełniony po paru piwkach. Stwierdziłem ze ogole sobie jajka Wziąłem kolegi piankę do golenia zamknąłem sie w łazience i usiadłem na sedesie i zacząłem Trwało z godzinę zanim sie nameczylem w pozbyciu owłosienia po czym gładkiego czystego na oliwkowalem Tak mi sie miło zrobiło ze zaraz stał jak maszt masowałem po same jajka aż osiągnąłem orgazm Rano słyszę jak kolęs wyzywa kto mu piankę zużył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiiis
CD. Potem ubrałem sie i poszedłem na uczelnie czując taka swieżość i gładkość w spodniach bez majtek w samych dzinsach I tu po 10 minutach zaczął sie horror Zaczęło mnie ocierać i boleć nie mogłem normalnie iść i usiedzieć w ławce pdrażniona skóra bolała całe popołudnie spędziłem w samym Tshircie be majtek z oliwka w dłoni i tak 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×