Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

28 lat nie za szybko na drugie dziecko?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o sam wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja drugie urodziłam w wieku 29 lat i szczerze mówiąc mogłam się na nie zdecydować wcześniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ,ja mam jedno ,kocham bardzo ,ale nie chce drugiego ,nigdy przenigdy ,tego strachu o zdrowie,nieprzespanych nocy ,bolących cycków i lęku kiedy wchodzi w okres dorastania. Szacun dla tych co mają 1 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam pierwsze w wieku 24, drugie w wieku 27 a trzecie w wieku 34. Wszystkie zaplanowane i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem za wcześnie, spokojnie za jakieś 3, 4 lata tez możesz mieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia ja w tym wieku miałam trójkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze za szybko! Poczekaj do 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby ok, ale jak poczekasz ze dwa lata też będzie bardzo dobrze Nie musisz rodzic po czterdziestce, ale 30 na drugie to tez bardzo młodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za glupie pytanie? skąd mamy wiedzieć czy to nie za wcześnie dla ciebie? znam cie? wiem jaka jestes matka? ile masz kasy? jakiego masz meza? nie wiemy....jedna ma 5 w wieku 30 inna ma 1 w wieku 40. kazdy ma inne potrzeby. ja w wieku 28 urodziłam pierwsze i u lekarza czułam sie jak młoda matka. większość była po 30. ale ja jestem z duzego miasta, raczej klasa wyzsza srednia. rozni ludzie roznie potrzebuja i na pewno obca osoba ci nie powie kiedy jest dobry czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.31 nie zdziwiłabym się, gdybym była bogatsza od Ciebie, więc teksty o kasie sobie daruj. Chodzi mi o sam wiek i agrymenty za i przeciw odnośnie lat, a nie pieniędzy, których nam moja droga nigdy nie brakowało, oboje zarabiamy dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się tak młodo udupiac w pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego dylematu. Można się zastanawiać czy nie jest się za młodym na pierwsze :) Przy drugim bardziej zastanawiałam się nad tym czy nas stać, jaka różnica wieku mi odpowiada, jaką mam sytuację zawodową niż nad własnym wiekiem. Bo to już jest nieistotne. Wiek istotny, moim zdaniem, jest przy pierwszym dziecku. Trudno być za młodym na drugie dziecko skoro pierwsze już jest i i tak mamy życie wywrócone do góry nogami i zerowe szanse na "młodzieńcze" życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udupiona jesteś, rób nawet trójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam życia przewróconego do góry nogami. Syn ma 2 lata. Mamy go z kim zostawić kiedy tylko chcemy. Zastanawiam się nad tym, bo ostatnio wyczytałam dość głupi artykuł, że jak drugie dziecko to trzeba mieć trójkę z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób co chcesz, widać że sama nie umiesz myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;14 zamknij się kretynko. Dziewczyna pyta o coś, to można podyskutować, a nie obrażać, idź gnój przewalać i pomyśleć. Autorko fajną byś miała różnicę wieku. Jak Was stać i czujesz się na siłach, to lepiej teraz niż za 10 lat. Ja mam bliźniaki i dlatego problem drugiego u nas odpada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:04 Chodzi o to, ze życie zmienia się jak rodzi się dziecko. Zmienia się bardzo. Ktoś kto mówi, ze żyje z dzieckiem jak bez dziecka to gada bzdury. Dziecka robi nam w życiu rewolucję. I skoro już tę rewolucję u siebie przeprowadziłaś to drugie dziecko niewiele więcej zmieni. A sugerowanie się głupim artykułem podejmując decyzję o dziecku jest idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz drugiego dziecka to nie za wcześnie. Ja mam 27 lat i narazie w ogole nie planuje dzieci tylko za kilka lat dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie mam życia przewróconego do góry nogami. Syn ma 2 lata. Mamy go z kim zostawić kiedy tylko chcemy. Zastanawiam się nad tym, bo ostatnio wyczytałam dość głupi artykuł, że jak drugie dziecko to trzeba mieć trójkę z przodu. słucham? i ty wierzysz w takie rzeczy? jejku co za gimbaza umysłowa siedzi na tej kafeterii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na podstawie artykułu :-o myślisz że trzeba mieć trójkę z przodu ;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat kryterium wieku przy drugim dziecku jest najmniej istotne. Jeśli was stać i macie potrzebę posiadania drugiego dziecka to robić i już a wiek... jakie ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś cwaniaro a gdzie ja napisałam o kasie?! Cudownie ze masz duzo pieniędzy :) chodzilo mi bardziej o to ze niektórzy ludzie uczą sie do 18 roku potem chca robic dzieci i pracować w warsztacie inni do 27 roku robią aplikacje w kancelarii. Dla jednej ciaza w wieku 19 lat to tragedia a inna sie cieszy. Wiele zalezy od środowiska...o to mi chodziło a nie o kasę. Każdy wieśniak może byc przy kasie ale ambicji czy klasy mu to nie da jak można zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×