Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry stomatolog Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrego stomatologa w Warszawie. Muszę się wreszcie wziąć za moje zęby... Polecacie jakieś miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku miesięcy odwiedzam Stenka Clinic w Wilanowie. Mogę z czystym sumieniem polecić tę klinikę. Można tam zrobić dosłownie wszystko - zarówno aparat ortodontyczny, jak i plomby oraz implanty. Mają super sprzęt, zwłaszcza aparat do zdjęć 3 D - od razu widać na takich zdjęciach z czym jest problem. No i ceny mają przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w Stenka Clinic jest bardzo drogo? Bo chciałam iść najpierw na czyszczenie i konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stenka Clinic mają dobre ceny, warto się umówić. Z tego co wiem, do końca roku jest promocja na czyszczenie zębów i na aparaty ortodontyczne. Więc to świetny moment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chodzę do Stenka Clinic i jestem zadowolona. Ceny mają takie jak wszędzie, za to o wiele lepszy sprzęt niż w niejednym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za info! Byłam w Wilanowie w klinice dr Stenki i załapałam się na czyszczenie zębów w promocji. A teraz tez są jakieś fajne ceny na aparaty na zęby, wychodzi kilkaset złotych taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Doktora Krzysztofa Kowalczyka. Miałam niestety kanałowe i bardzo się obawiałam ale w rezultacie okazało się że nic nie bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do przychodni prywatnej, na NFZ terminy są na 3 miesiące zajęte, nawet jeśli chodzi o zwykły przegląd przed zabiegiem operacyjnym musiałam iść prywatnie, przynajmniej zarejestrowałam paragon w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów http://www.miastokobiet.pl/choroby-wywolane-nieleczonymi-zebami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertuy
Ja zakładałam aparat stały korzystając z usług dr Iwony Gnach-Olejniczak. Jestem zadowolona z dzisiejszego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiego konkretnie specjalisty szukasz? Ja ostatnio byłam z polecenia u doktor Adamskiej na Mokotowie. To gabinet Uśmiech Zdrowia przy Łowickiej. No i chyba przeniosę się tam na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę już od dłuższego czasu chodzę do stomatologa w www.medentes.pl. Mają bardzo dobre ceny i super opiekę stomatologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy pamiętam do uczęszczam do Maestria www.maestria.clinic na ulicy Hiszpańskich 8. Z ich strony zawsze mogę liczyć na pełen profesjonalizm, fachowe i zdrowe podejście. Kombinacja dobrych cen z miłą atmosferą sprawia, że chce się tam wracać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Saskiej Kępie znajduje się świetny gabinet stomatologiczny www.dent-saska.pl Posiadają szeroki zakres usług i dobre ceny. Swoją pracę wykonują bardzo profesjonalnie, więc polecam ich wszystkim z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_dycha
ja chodzę do dentysty do Centrum Medycznego Corten Medic i jestem bardzo zadowolona z wykonywanej przez Panią dentystkę pracy, pierwszy raz od dawana nie boję się chodzić do dentysty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lux Med pracują dobrzy stomatolodzy godni polecenia. Jeśli macie u nich wykupiony pakiet medyczny możecie skorzystać ze specjalnej ofert na pakiet stomatologiczny w specjalnej, niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ober Clinic i dr Suchora Jasińska. Leczy perfekcyjnie, parę lat temu mi robiła niektóre zęby i dalej nic się nie dzieje, do tego wyglądają jakby plomb nie miały, dobiera super kolor. W Ober Clinic na NFZ też się można dostać do stomatologa, seniorzy na pewno mają taką możliwość bo moja ciocia chodzi na leczenie za free. A stomatolodzy wszyscy wyższa półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam to miejsce: http://www.fabdent.pl/ Bardzo dobry personel, nowoczesne metody leczenia, moje zęby przeszły u nich kompleksową metamorfozę i powiem jedno - było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam praski gabinet Ferreus https://ferreus.pl . Chirurgia, endodoncja, implantologia, jak i protetyka - wszystko w jednym miejscu. Zachęciły mnie przede wszystkim konkurencyjne ceny, dzięki którym gabinet nie ma sobie równych. No i najwazniejsze - usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twejska
Centrum Demed to jeden z lepszych gabinetów na jakie trafiłam! Gabinet pełna klasa, myślę ze długo nie zmienię bo najzwyczajniej bardzo dobrze i dokładnie leczą zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldonaSmig
Kto mieszka na Wilanowie i ma problemy z zębami to polecam stomatologów ze Smile Makers. Moja mama robiła tam implanty, przyjmuje tam dr Cichosz - wszystko super poszło - żadnych problemów. Ja jestem po kanałowym leczeniu, i powiem tak, strach ma wielkie oczy. Aż się zdziwiłam, że to jest to złej sławy leczenie. U mnie przeszło bez bólu i komplikacji. Dla zainteresowanych link: http://smilemakers.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittis
ja akurat mogę śmiało polecić Dr Cichonia i jego gabinet - na prawdę bardzo pomocny, dobrze leczy i w miłej atmosferze. Tak na prawdę tak mi się spodobał że moje dzieci nawet chodzą do niego bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z okolic Jarocina i moge sie wypowiedzeć na temat tamtejszych stomatologów. Osobiście polecam stomatologa w www.stomatologsos-jarocin.pl bo oferuję leczenie najnowszym sprzętem i co najważniejsze bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzurka

jeśli chodzi o Warszawę to ja chodzę do Lux Medu i jestem bardzo zadowolona z jakości usług, zawsze miło i profesjonalnie, pakiet stomatologiczny daje mi możliwość korzystania z nieograniczonej ilości wizyt u stomatologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Ja mogę polecić dobrego stomatologa ale w Lublinie i jest to gabinet  City-Dent na Leszczyńskiego 60  w lokalu 54.  Gabinet zajmuję się  ortodoncją, protetyka, endodoncją,   periodontologią, chirurgią stomatologiczną, stomatologią estetyczną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happsa

ja w Warszawie polecam Centrum Demed - moim zdaniem bardzo dobrze i dokładnie leczą zęby. Chodze tam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z rezultatów! wygodnie i pewnie! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ktoś korzysta z Eurodental? Albo coś o nich słyszał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Siostra korzysta z ich usług i jest zadowolona. Fachowa obsługa no i specjaliści z Eurodental mają super podejście do dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuliszka

W Warszawie to chodzę do lux medu,  opłacam pakiet, bez limitu i zupełnie za darmo mam przeglądy a zęby zaleczona z największą dokładnością, dobrym sprzętem , najnowszymi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×