Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaryzykować

Polecane posty

Gość gość

Chyba jestem głupia że tu napiszę. jestem po ślubie 5 lat, mam 27 lat mam dwoje dzieci. Z mężem wcześniej układało się świetnie , kochaliśmy sie praktycznie codziennie a teraz to totalna masakra, raz w tygodniu... Ciągle zmęczony, albo chory, albo coś innego. Jakiś czas temu odezwał się do mnie mój znajomy z którym byłam przez pewien czas, mąci mi w głowie, mówi że chce sie spotkać, a ja wiem po co i jak to się skończy, cały czas wspomina jak mu było ze mną dobrze i co by ze mną robił. Mam cholerną ochotę się z nim zobaczyć. Fakt jest taki że z nikim mi nie było tak dobrze jak z nim, zawsze potrafiliśmy się uzupełniać, a z moim mężem to ciągle tak samo się zaczyna, już wiem na pamięć co po kolei będziemy robić. Nie wiem czy zaryzykować, poświęcić wszystko. Seks jest bardzo ważny w związku a mnie bardzo go brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób tego. Znajomy z pewnością ma malego fiutka😴 Choć mówią, że jak nie ma przyjemności, to nie grzech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A CO CI SZKODZI;IDZ Z NIM; ALE UWAZAJ BY NIKT CIE NEI ZOBACZYL ,z dala od domu i winnych ubranaich i uczesaniu niz chodzisz na codzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za ! Też bym tak zrobił, jak by się mi w łóżku kobieta nie sprawdzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Chyba jestem głupia że tu napiszę. No coś Ty. To odpowiednie miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samansara -Z tym znajomym wylądowała w łóżku z reszta nie tylko w łóżku zanim jeszcze wyszłam za mąż więc wiem jakiego ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz większe ... Mam dla ciebie coś takiego do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to zrób , w tym przypadku grzech nie skorzystać. Gorzej jak się Twój stary dowie, będziesz mieć od razu pokutę.:O Opisz wrażenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sprawdź w razie WU ;) czy Stary zachowuje płynność finansową, wiesz, kilka stów z alimentów pieszo nie chodzi. Jeżeli zachowuje to fruń bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ghbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym Wy ludzie piszecie?Kobieta ma rodzinę męża,dzieci i to ma wystawić na próbę?Od czego ma męża??Kto ma z Nim o tym porozmawiać?Osoby z kafe?Zastanówcie się:czy Wy byście chcieli aby Wasz małżonek spotykał się po kątach z dawnymi partnerami.Nikt normalny by na to się nie zdecydował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw piszesz że z mężem było świetnie a później że jest nudny i przewidywalny?no to jak jest w końcu?to trza było od razu takiego szukać z dużą fantazją erotyczną :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mamy. Kolejny wieczór on już śpi bo zmeczony.. Szlag mnie trafia z takim chłopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze widziały galy co brały.. Po drugie jeśli to zrobisz przekroczysz pewną granicę, czy dzwigniesz to? Nie polecam nie odradzam, sama to zrobiłam, i.nie żałuję jedynie ze tak późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×