Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Osocze bogatopłytkowe GPS III

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio coraz głośniej jest o zabiegu ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowe GPS III. ktoś to robił? Warto? Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ten słynny wśród celebrytek wampirzy lifting? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki wampirzy lifting można zrobić w dobrych gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Jeśli mieszkasz w okolicach Wilanowa, to jest tam doskonała Klinika SKJ. Myslę, że warto umówić się na konsultację, zanim zdecydujesz się na zabieg. Ale podobno są po tym zabiegu świetne efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na Konsultacji w klinice SKJ w Wilanowie. Zrobili na mnie dobre wrażenie. W lutym idę na zabieg. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osocze bogatopłytkowe świetnie sprawdza się w przypadku pierwszych zmarszczek. Ja miałam ten zabieg robiony całkiem niedawno, w Arte Clinic i efekt utrzymuje się do dziś dokładnie taki sam jak dzień po zabiegu. Cera jest w bardzo dobrej kondycji i świetnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest jednym z najlepszych zabiegów rewitalizujących skórę. Osocze bogatopłytkowe jak żadna inna substancja działa stymulująco na komórki, usprawnia ich pracę i nakłania do szybszej wymiany. Jest dla nich jak paliwo. Wszystko za sprawą płytek krwi zawartych w osoczu, które wywołują naturalne reakcje fizjologiczne, przyspieszające gojenie się ran i prawidłową regenerację skóry. Powodują one po doznanym urazie nie tylko krzepnięcie krwi, ale również silnie stymulują sąsiednie tkanki do odbudowy uszkodzonej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

U mnie zabieg z osocza bogatopłytkowego bardzo dobrze sparwdził się na pozbycie się bruzd na podbródku. Zabieg nie trwa długo , a dał bardzo dobre rezultaty i mogę polecić. Ja robiłam w klinice Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka33

ja jestem po zabiegu wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego w Dzięgielewska Instytucie oka w Warszawie.  Według mnie efekt spektakularny ;)Jest dokładnie tak jak chciałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam 4 zabiegi w odstępach co 2 tygodnie
Co do siniaków, to miałam niewielkie z tego co wiem ponieważ jest to zabieg ostrzykiwania, może się zdarzyć, że jakiś siniak się pojawi, ale niekoniecznie. Zależne jest to od kruchości naczynek.
Koszt - twarz + szyja to 1000 PLN

Nie wiem jak wygladaja koszta obecnie ale mogę dać namiary na gabinet w którym wykonywałam zabieg https://instytut.bielenda.pl/oferta/medycyna-estetyczna/powiekszanie-ust-wypelnianie-i-modelowanie-ust/
Profesjonalne miejsce.

Chodziłam tam również na modelowanie ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×